دبیر کارگروه پیگیری مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی :تاریخ بافق صورتجلسه ۹۳/۶/۹ را فراموش نخواهد کرد

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱ آبان ۱۳۹۶
تاریخ بافق صورتجلسه ۹۳/۶/۹ را فراموش نخواهد کرد

دبیرکارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی گفت:تمامی مردم بافق با صورتجلسه ۹/۶/۹۳ آشناییت کامل دارند و در تاریخ شهرستان ماندگار شده است.

دبیرکارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی گفت:تمامی مردم بافق با صورتجلسه ۹۳/۶/۹ آشناییت کامل دارند و این صورتجلسه در تاریخ شهرستان ماندگار شده است.

حسن امیرزاده در پاسخ به اینکه با توجه به اینکه جنابعالی یکی از امضا کنندگان ذیل صورتجلسه ۹۳/۶/۹بوده اید آیا در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حاضر می شوید وی با اشاره به برگزاری ۴۴ جلسه کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی اظهار داشت:تمامی مسوولان در به نتیجه رسیدن بند های صورتجلسه قول پیگیری و مساعد داده اند.

وی با بیان اینکه دغدغه دیگر شهرستان پیگیری ابلاغیه شانزده بندی ۹۳/۳/۳ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است عنوان کرد: از دیدار مجدد با وزیر بسیارخرسند هستیم.

عضو شورای اسلامی شهر بافق با اشاره به اینکه مسوولان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی متعهد به این ملاقات شدند تصریح کرد: بعضی از افرادی که ذیل صورتجلسه را امضا کردند امروز از نظر جایگاهی پستی ندارند اما اکثرا شخصیت حقوقی داشته و پایدار هستند و جانشینان آنان قادر به پیگیری صورتجلسه هستند و افرادی که همچنان سکان دار مسئولیت هستند بهترین زمان برای پیگیری را دارند نه اینکه خدایی نکرده فرصت سوزی کنند.

امیرزاده همچنین با بیان اینکه امروز توجه ای به صورتجلسه ۶/۹ نمی شود خاطر نشان کرد: بسیاری در جلسه کارگروه می نشینند صورتجلسه را امضا می کنند و مصوبه را قرائت می نمایند و در جلسه بعد مجدد موضوع تکرار می شود و مصوبه عملی نمی شود.

عضو شورای اسلامی شهر بافق گفت: پیگیری و اجرای بندهای مصوبه باید از بافق شروع شود و تا مجموعه استان و به سمت تهران پیش رود.

وی با اشاره به اینکه در جلسه نشستند مصوبه را گفتند ولی هیچکدام مصوبات را عملی نکردند هیچ فایده ای برای شهر ندارد بیان کرد: مهم ۱۵ درصد که مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی قول جلسه با پورحسینی را داده است می باشد.

این مقام مسئول افزود: نمی دانیم شاید باید منتظر پورحسینی جدید بود.

امیرزاده هچنین پیگیری متمم قرارداد و ۲۸/۵ درصد را با توجه به چندین جلسه بلاتکلیف از اهم موضوعات شهرستان بیان کرد.

دبیر کارگروه پیگیری مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ابراز امیدواری کرد صورتجلسه ۹۳/۳/۳ و ۹۳/۶/۹ و کل ۴۴ جلسه کارگروه قانونی و رسمی که با حضور مسوولان شهرستان و فرماندار به عنوان نماینده استان برگزار شده است بند بند آن برای شهرستان مثمر ثمر باشد.

وی گفت: اگر فکر کنیم گذر زمان صورتجلسه و وعده ها را فراموش کند و در تاریخ گم شود اشتباه است .
صورتجلسه دست به دست مردم گشته و صورتجلسه ۷۹ نیر ماندگار و هرگز به تاریخ نمی پیوندد.

امیرزاده با اشاره به اینکه به عنوان دبیر کارگروه هر آنچه گفتیم به خاطر مردم و حق شهر بوده و هست تصریح کرد:از ابتدا تا الان
هیچ خواسته شخصی مدنظر نبوده است.

عضو شورای اسلامی شهر بافق با اشاره به برخی کج خلقی ها، فشار به برخی نیروها و… گفت: در زمینه پیگیری صورتجلسه کوتاه نیامده و نخواهیم آمد آخرتی هم هست و جواب آخرت باید به خاطر امضا این دنیا داده شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
محسن کریمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۶:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینو خوب اومدی، صورتجلسه فراموش نمی شود، خصوصا ۹/۶/۹۳