دستورات اتخاذ شده در جلسه صباغیان با وزیر صنعت ، معدن و تجارت

دسته: صنعت و معدن , نماینده مردم بافق در مجلس
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲ آبان ۱۳۹۶

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور با وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار کرد.

در این جلسه فرماندار بافق و همچنین سه تن از سرمایه گذاران بخش صنعت که در حوزه انتخابیه مهریز مشغول به فعالیت هستند ،نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی را همراهی کردند.

محمدرضا صباغیان در جلسه با وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح موقعیت حوزه انتخابیه خود به معرفی پتانسیل های صنعتی و معدنی در شهرستان های مهریز ،ابرکوه، بافق ، بهاباد و خاتم پرداخت و همچنین مشکلات پیش روی سرمایه گذاران بخش خصوصی را بصورت شفاف با وزیر مربوطه در میان گذاشت.

در نظر گرفتن تسهیلات و امتیازات ویژه برای سرمایه گذارانی که در شهرستان بهاباد فعالیت می نمایند و رفع مشکلات و کمبودهای اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان بهاباد از جمله موارد بیان شده در این دیدار بود.

بررسی مشکلات مجتمع صنعتی ،معدنی آهن و فولاد بافق (ابویی)، مساعدت برای مرتفع نمودن مشکلات صنعتی بافق و روستای مبارکه و همچنین توجه به صنایع پایین دستی و جوار معدنی سرب و روی با توجه به پتانسیل های بالقوه مجتمع معدنی مهدی آباد مهریز، بررسی و رسیدگی به مشکلات کارخانه تولید کستانتره سرب و روی مهدی آباد و مطرح نمودن مشکلات و کمبودهای اداره صنعت،معدن مهریز از دیگر اهم مشکلات و مسائل مطرح شده بود.

۸۲۸f99bf-69f2-40c5-b6f5-7ee25e54d88f

در این جلسه همچنین در رابطه با مساعدت به حل مشکلات کارخانه فولاد شهرستان خاتم و مساعدت به حل مشکلات کارخانه کاشی طاووس این شهرستان بحث و گفتگو شد.

۷c8acbdf-57c1-41dc-8a13-46cb2e8b096b

بررسی مشکلات کارخانه تولید سیمان سفید ابرکوه و بررسی مشکلات کارخانه کاشی این شهرستان نیز از جمله موارد مطروحه جلسه بود که نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص آنها دستورات لازم از وزیر را دریافت کرد.

۸۱dcbb1c-93c8-4fa8-97b1-a56c37d25567

لازم به ذکر است در جلسات با وزرا موضوع حلسه با هر وزیر به اطلاع مسئولین شهرستانهای حوزه انتخابیه رسانده می شود تا هر کدام فرصت دارند شخصا در جلسه حضور یابند و هرکدام نمی توانند خواسته و مشکلاتشان را مکتوب جهت پیگیری ارسال کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۷
برچسب ها: