مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق:در مجموعه سنگ آهن مرکزی بافق قرار داد سفید امضا وجود ندارد/سرمایه گذاری ۵هزار میلیاردی در شرکت سنگ اهن مرکزی

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۶ آبان ۱۳۹۶
در مجموعه سنگ آهن مرکزی بافق قرار داد سفید امضا وجود ندارد/سرمایه گذاری ۵هزار میلیاردی در شرکت سنگ اهن مرکزی

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق در ارتباط تلفنی برنامه تلویزیونی رصد(بررسی مشکلات و چالشهای شهرستان بافق) گفت: در مجموعه سنگ آهن مرکزی چیزی به عنوان قرار داد سفید امضا وجود ندارد و تنها شرکتی است که تمام حقوق و مزایا کارگران را طبق قانون و قرارداد پرداخت می کند تا حق کارگری پایمال نشود.

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق در ارتباط تلفنی برنامه تلویزیونی رصد(بررسی مشکلات و چالشهای شهرستان بافق) گفت: در مجموعه سنگ آهن مرکزی چیزی به عنوان قرار داد سفید امضا وجود ندارد و تنها شرکتی است که تمام حقوق و مزایا کارگران را طبق قانون و قرارداد پرداخت می کند تا حق کارگری پایمال نشود.

جواد عسکری همچنین مباحثی را در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه صنایع جوار معدنی که وضعیت معیشتی کارگران را شامل می شود مطرح کرد.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری بیان داشت: شرکت سنگ آهن مرکزی در جهت تحقق این شعار،عملکرد خود را در ۳ محور قرار داده است که استخدام نیرو، صیانت از منابع و همچنین استفاده بهینه از منابع آب برای طرح های جوار معدنی این موارد می باشند.

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق تصریح کرد: در بحث اصلاح الگوی مصرف و افزایش بهره وری با استفاده از نیروهای داخلی با وجود شرایط سخت اقتصادی در سال های ۹۳ تا ۹۵ و حفظ شرکت با تولید یک محصول، کار بسیار سختی بود اما با وجود این مسائل ۵ هزار و ۶۰۰ نیرو شرکت حفظ شدند و به فعالیت خود ادامه دادند.
عسکری افزود: توسعه صنایع جوار معدنی و حفظ و افزایش جذب نیرو از دیگربرنامه های این شرکت بود.

وی با اشاره به پیشرفت ۴۶درصدی پروژه گندله خاطر نشان کرد: برای بهره برداری در جهت توسعه تولید با کیفیت بهتر تلاش می کنیم که از این رو باید خوراک برای ساخت کنستانتره را تامین کنیم زیرا نیازمند خوراک خود برای گندله سازی هستیم.

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق افزود: ما کنسانتره تولیدی را برای خودمان نیاز داریم و نمی توانیم به بخشهای خصوصی دیگر بدهیم.

عسکری همچنین در خصوص بازار سنگ وفروش آن و همچنین نحوه پرداخت عوارض بیان داشت: در طی ۳ سال گذشته ۵۰ تا ۶۰ درصد افت قیمت سنگ وجود داشت و ما برای تامین مالی خود نیازمند به تولید بیشتر داشتیم که با سرمایه گزاری ها و تلاش های مستمر انجام گرفته، بعد از ۱۸ماه توانستیم ۳ الی ۳۰سایت را فعال کنیم.

وی گفت: در خصوص عوارض نیز پرداخت ها برمبنای سال های گذشته و طبق قرارها انجام گرفته است.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق همچنین با بیان اینکه عمر معدن چغارت ۴ سال دیگر بیشتر نیست و برای ادامه کارها نیازمند اکتشاف معدن d19 هستیم خاطر نشان کرد: ۵ هزار میلیارد سرمایه گذاری در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در برنامه قرار داده شده است.

پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۷:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری چطور روت میشه اینقدر دروغ بگی بابا ، سنگ پا قزوین هم از رو رفت ، پیشرفت گندله هنوز بعد از هشت سال سی درصد هم نمی رسه تو میگی ۴۶ درصد بعدش هم میگی تا سال ۹۷ راه میفته اخه یه چیزی بگو تا یه کم مردم هم باورشون بشه مسئولین که غمی نیست همه خودی هستن ودستشون توکاسه است میدونن امار ارقام باید تقسیم بر چند بشه تا عدد واقعی بدست بیاد

مجتبي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۷:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر
تشکر از شما مدیرعامل بومی کوچکترین کاری که به عنوان شهروند بافقی میتونم به زبون بیارم
ارزو
ارزو میکنم در این راه پر فراز و نشیب خداوند متعال پشتوانه شما مدیر عامل عزیز باشد

علی اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و تشکر از زحمات مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای عسکری. ارزوی موفقیت روز افزون را برای شما از درگاه خداوند منان دارم و امید وارم در این راه خطیر و سخت با توکل بر خدا و تلاش و پشتکار تان بر مشکلات پیروز شوید.