مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد:پزشک متخصص حاضر نیست برای اقامت به بافق بیاید

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۶ آبان ۱۳۹۶
پزشک متخصص حاضر نیست برای اقامت به بافق بیاید

مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد دربرنامه تلویزیونی رصد(بررسی مشکلات و چالشهای شهرستان بافق) با اشاره به پاسخ سوال "چرا پس از گذشت بیش از یکسال از ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی بافق، هنوز هیچ گونه مشکلی از نظر فضای فیزیکی و تجهیزات این مجموعه برطرف نشده است گفت: مکاتباتی با معاون درمان شهید صدوقی درباره جذب نیرو از وزارت بهداشت برای تامین پزشک برای این کلینیک انجام شد اما متاسفانه با وجود در اختیار گذاشتن امکانات مالی و رفاهی،نیرو پزشکی برای تامین وجود ندارد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد دربرنامه تلویزیونی رصد(بررسی مشکلات و چالشهای شهرستان بافق) با اشاره به پاسخ سوال “چرا پس از گذشت بیش از یکسال از ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی بافق، هنوز هیچ گونه مشکلی از نظر فضای فیزیکی و تجهیزات این مجموعه برطرف نشده است گفت: مکاتباتی با معاون درمان شهید صدوقی درباره جذب نیرو از وزارت بهداشت برای تامین پزشک برای این کلینیک انجام شد اما متاسفانه با وجود در اختیار گذاشتن امکانات مالی و رفاهی،نیرو پزشکی برای تامین وجود ندارد.

محمد حسین توحیدی فر افزود: پزشک متخصص حاضر نیست برای اقامت به بافق بیاید اما تامین پزشک متخصص پلی کلینیک بافق دور از دسترس نیست و امیدواریم بزودی این مرکز ۴ متخصص داشته باشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد در همین رابطه نیز سخنانی را ارائه کرد و گفت: بیمه گرها نمی گذارند دانشگاه علوم پزشکی به پلی کلینیک تخصصی بافق پزشک متخصص بدهد.

علی دهقان بیان داشت: پزشکانی که در بیمارستان تمام وقت مشغول به کار هستند به دلیل نیم بها شدن حقوق خود نمی توانند جای دیگر مشغول به کار شوند.

وی افزود:اما ما تلاش می کنیم که با صحبت با بیمه سلامت این مشکل را حل کرده تا پزشکان تمام وقت بتوانند در این درمانگاه بدون کسر حقوق خود مشغول به فعالیت شوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد تصریح کرد:هفته آینده در نشست با سازمان های بیمه گر و با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد،مشکل رفع متخصص پلی کلینیک بافق در اولویت قرار می گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا پزشک متخصص بیاد بافق . اینجا که هنوز هم فکر میکنم جزو تبعید گاه های رسمی کشور باشه . تا چند سال پیش که تبعیدی زیاد تو بافق بود .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .جناب اقای مدیریت درمان خودتان تشریف بیاورید.