رئیس شورای اسلامی شهر بافق گفت:قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پیگیری اجرایی شدن بندهای صورتجلسه ۹۳/۶/۹

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۶
قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پیگیری اجرایی شدن بندهای صورتجلسه ۹۳/۶/۹

رئیس شورای اسلامی شهر بافق گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با پیگیری و اجرایی شدن تمام بندهای صورتجلسه ۹۳/۶/۹ قول مساعد داد.

رئیس شورای اسلامی شهر بافق گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با پیگیری و اجرایی شدن تمام بندهای صورتجلسه ۹۳/۶/۹ قول مساعد داد.

سید محمد باقی زاده با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر بافق با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: همدلی و همراهی تمام مسوولان شهر عاملی برای به ثمر رسیدن پیگیری ها در جلسه با وزیر بود.

وی با بیان اینکه جلسه در ساعت ۱۸ عصر به پایان رسید عنوان کرد: اگر شورای اسلامی پنجم و آیندگان این روال را پیش ببرند می توان در جهت حل مشکلات شهر با تعامل با تمام مسئولین کشوری قدم برداشت.

باقی زاده با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات شهر توسط امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس اسلامی شورای شهرستان و دبیر کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بیان شد تصریح کرد: وزیر در جریان همه امور شهر قرار داشت.

وی گفت: امام جمعه در خصوص مسائل اعم از بیکاری، امنیت شغلی کارگران، ارزش افزوده و… صحبتهایی ارائه کرد و عنوان نمود صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد زیر نظر وزارت رفاه است و شما پدر بافق محسوب می شوید و لازم است برای پیشرفت شهر کارهای ضروری را انجام دهید.

رئیس شورای اسلامی شهر بافق ادامه داد:پس از آن رئیس شورای اسلامی شهرستان بندهای صورتجلسه را قرائت کرد که در رابطه با اجرایی شدن بندها همه اذعان داشتند هشتاد درصد آن انجام شده است.

وی در پاسخ به اینکه در خصوص بحث ۱۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن چه پیگیری و تصمیم گیری شد خاطر نشان کرد: ربیعی گفت به هیچ وجه اختیار واگذاری ندارم اما باید جلسه ای با حضور پورحسینی رئیس سازمان خصوصی سازی گرفته شود و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی آن را پیگیری نماید.

باقی زاده گفت: به عنوان پیشنهاد، تاسیس یک شرکت تعاونی کارگری و اختصاص سهام به این شرکت نیز از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

وی با اشاره به اینکه وزیر در خصوص همکاری در بحث واگذاری ۲۸/۵ درصد آمادگی کامل خود را اعلام کرد اظهار داشت: پس از بررسی های لازم در این خصوص تصمیم گیری می شود.

باقی زاده یادآور شد: وزیر همچنین گفت شرکت سنگ آهن مرکزی را به ما واگذار کردند تا بتوانیم حقوق بازنشستگان را پرداخت کنیم اما هر موقع مدیر عامل این شرکت بحث توسعه را عنوان کرده است به او کمک کرده ایم گاها این پول برگشت داده شد و گاهی نیز مطالبه نگردید است‌ .

وی همچنین با اشاره به صحبت های صباغیان در خصوص تمامی مباحث شهر گفت: مقرر شد در رابطه با دو درصد عوارض کمیسیون ویژه با حضور وزیر ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و الستی تشکیل شود و موضوع دو درصد قطعی گردد تا دیگر حرف و حدیثی وجود نداشته باشد.

باقی زاده در ادامه در پاسخ به این سوال که برگزاری جلسه با مسوولان همواره با وعده و وعید همراه بوده و چه تضمینی برای اجرایی شدن بندهای صورتجلسه و حق و حقوق شهر وجود دارد بیان کرد: تضمین این قول ها پیگیری مجدانه تمامی مسئولین شهر، نماینده مردم، فرماندار به عنوان نماینده دولت و امام جمعه است.

این مقام مسئول همچنین از اعلام آمادگی وزیر برای اجرای شدن نامه ۱۶ بند ی و صورتجلسات مورخ ۹۶/۶/۹و ۹۶/۶/۸ کرد و برای اجرا شدن بعضی از مفاد صورتجلسه ۹۳/۶/۹ مقررشد کارگروهی در تهران تشکیل گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر بافق قول داد اعضای شورای اسلامی پیرامون احقاق حقوق مردم از هیچگونه پیگیری دریغ نکنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۷:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت .انشالله با درایتی که در شورای جدید سراغ داریم و با همدلی امام جمعه معزز و نماینده محترم در مجلس بر مشکلات فایق و بافق به جایگاه واقعی خود برسد.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ - ۷:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای بافی زاده از تاریخ صورتچلسه سه سال وجند ماه می گذره شما میتوند حساب کنت اهداف صورتجلسه به غیر از خصوصی سازی سنگ اهن که درسایه تلاشهای اقای عسکری صددرصد پیشرفت داشته بقیه موارد چند درصد پیشرفت داشته ما هر چه حساب میکنیم ماشین حساب مون هنگ میکنه اخر نتونستیم حساب کنیم تشکر میکنم که به اطلاع مردم برسونت