برگزاری دوره آموزشی ویژه اعضای شورای اسلامی روستاهای بافق

دسته: روستا
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۶
برگزاری دوره آموزشی ویژه اعضای شورای اسلامی روستاهای بافق

دوره آموزشي « آشنايي با وظايف،تشكيلات و جايگاه قانوني شوراها» ويژه اعضاي شوراي اسلامي روستاهاي بخش مركزي بافق برگزار شد.

IMG_20171111_133856

دوره آموزشی « آشنایی با وظایف،تشکیلات و جایگاه قانونی شوراها» ویژه اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق برگزار شد.

IMG_20171111_133854

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی بافق، به منظور آشنایی هر چه بیشتر رؤسا و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی با وظایف، تشکیلات و جایگاه قانونی شوراها یک دوره آموزشی در محل فرمانداری برگزار گردید.

IMG_20171111_133850

در ابتدای این دیدار پورامینی بخشدار مرکزی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه به اهمیت نقش و جایگاه قانونی شوراهای اسلامی اشاره و بر وظیفه اصلی شوراها که همان ابلاغ و نظارت بر پیگیری مصوبات شورا است تأکید کرد.

وی هم چنین عنوان داشت: به منظور آشنایی اعضای دوره جدید شورای اسلامی روستاها با وظایف و هم چنین ارتقاء سطح دانش آن ها تصمیم گرفته شد تا با برگزاری این دوره و کارگاه آموزشی که شامل بیان وظایف و تشکیلات شوراها، نحوه نگارش صحیح صورتجلسات شورا جهت ارسال به کمیته انطباق مصوبات شوراها و سایر موارد کاربردی و دارای اهمیت می باشد بتوانیم امور روستاها و به ویژه شوراها را تسهیل نماییم.

در ادامه تعدادی از کارشناسان بخشداری مطالب و توضیحاتی را در خصوص موضوع جلسه و موارد یادشده ارائه کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۶
برچسب ها: