تنها باشگاه بیلیارد شهرستان نیازمند توجه بیشتر

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۶
تنها باشگاه بیلیارد شهرستان نیازمند توجه بیشتر

نزدیک به یک سال است که باشگاه بیلیارد آهن شهر بعد از یک دوره تعطیلی با مدیریت جدید با نواقصی فراوان بازگشایی شد.

IMG_20171120_141427

نزدیک به یک سال است که باشگاه بیلیارد آهن شهر بعد از یک دوره تعطیلی با مدیریت جدید با نواقصی فراوان بازگشایی شد.

این نواقص اما با تعمیر سرویس های بهداشتی ,رنگ آمیزی بدنه ها و بازسازی و تنظیم دوباره میزها در زمانی اندک برطرف شد تا این باشگاه با سرو شکلی جدید و بهتر از قبل میزبان علاقمندان بیلیارد شهرستان باشد.

طولی نکشید که دوست داران این رشته ورزشی از سنین مختلف با حضور در این باشگاه به بازی مورد علاقه خود پرداختند و باشگاه پرشداز نوجوانان و جوانان و حتی گاهی میان سالان و پا به سن گذاشته ها که این امر یکی از مزیت های این رشته است که همه می توانند فارغ از سن و سال و آمادگی بدنی به رقابت با یکدیگر بپردازند.

از دیگر مزیت های این رشته, رقابتی بودن آن است که جذابیت آن را دوچندان کرده و در مواردی ساعت ها به طول می انجامد که این مقوله می تواند اوقات فراغت جوانان و حتی بزرگسالان را به خوبی در محیطی سالم پر کند و از به وجود آمدن بسیاری از ناهنجاریها در آنان جلوگیری کند.

در این مدت کوتاه به همت مدیریت جدید باشگاه دو دوره مسابقه در رشته های ایت بال و اسنوکر که طبعا رشته دوم به علت پخش مسابقاتش در شبکه ورزش شناخته شده تر است برگزار گردیده که با استقبال بسیار خوب جوانان روبرو شد و نفرات برتر شناخته شده و به مسابقات استانی اعزام شدند.

اما متاسفانه با وجود حمایتهای سرپرستی شهرک آهن شهر و مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن این باشگاه با مشکلات عدیده ای روبروست که رفع آنها توجه بیشتر مسئولین به این رشته مهیج و پرطرفدار را می طلبد.
سعید فتوحی بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۵:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آیا سانس برا خانم ها هم دارید؟؟؟