معلمان از فرصت بدست آمده برای تشکیل انجمن صنفی استفاده کنند

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
یک دیدگاه
سه شنبه - ۷ آذر ۱۳۹۶
معلمان از فرصت بدست آمده برای تشکیل انجمن صنفی استفاده کنند

جلسه کارگروه مطالبات فرهنگیان با حضور اعضای کارگروه در دفتر نماینده برگزار گردید.

IMG_20171128_220624

جلسه کارگروه مطالبات فرهنگیان ,با حضور اعضای کارگروه در دفتر نماینده محترم برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر ارجمند ضمن تبریک به امیرزاده به عنوان رییس جدید دفتر نماینده از زحمات و تلاش های میرابی در این مدت تقدیر و تشکر نمود.

IMG_20171128_220617

دکتر حسین ارجمند هدف از این جلسه را پیگیری برای تشکیل انجمن صنفی معلمان عنوان کرد و متذکر شد که نماینده اصرار دارد معلمان با جدیت پیگیر این مساله باشند و هرچه سریع تر نسبت به تشکیل آن اقدامات لازم را انجام دهند.

وی اضافه کرد با توجه به این که نماینده با وزیر کشور در این مورد صحبت کردند و عنوان شده است که هیچ گونه منع قانونی برای این تشکل وجود ندارد,پس هرچه سریع تر باید دست به کار شد و از این فرصت به دست آمده حداکثر استفاده را بردچون وجود این تشکل از ضروریات و نیازهای فرهنگیان است و می تواند منشا اثرات مثبت و مفیدی برای آن ها شود.

درادامه امیر زاده از زحمات کارگروه تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد که با تمام توان وبا افتخار در خدمت فرهنگیان محترم می باشد.هم چنین میرابی به شرح کارهای انجام شده از زمان تاسیس کارگروه پرداخت و عنوان کرد که نامه نگاری های متعددی توسط کارگروه تا به حال انجام پذیرفته است و درخواست های زیادی در زمینه های های مختلف از طرف کارگروه به دفتر نماینده ارسال شده است که تمام در خواست ها از طرف دفتر نماینده به مسئولان مربوطه برای اقدام ارسال شده است که به زودی توسط کارگروه نتایج آن اعلام خواهد شد.

در ادامه هریک از اعضای کارگروه به ارائه نظرات در مورد نحوه تشکیل و شکل گیری انجمن صنفی پرداختند و مقرر شد که اعضای کارگروه در مورد اهداف و محاسن انجمن های صنفی, با معلمان صحبت کنند و متنی تهیه شود و در اختیار مدارس قرار گیرد تا تمام فرهنگیان از کم و کیف این انجمن مطلع شوند و در صورت تمایل برای عضویت در انجمن صنفی, نام نویسی کنند .

هم چنین مقرر شد فراخوان شرکت در انجمن صنفی , اساسنامه و اهداف آن در مدارس، گروههای مجازی، سایت های خبری و نشریات محلی منتشر شود تا تمام معلمان در جریان تشکیل این انجمن صنفی قرار بگیرند.

در پایان نیز از زحمات وتلاش های اعضای کار گروه تقدیر شد که بدون هیچ چشم داشتی در جلسات شرکت می کنند .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۶:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام اجازه بدیدنون همون تشکل کارگری رابخوریم تابرسیم به تشکل معلمی باباول کنیداین بازیهارابچسبید به حل مشکلات بااین فیلم بازیهامشکلات مردم حل نمی شود.