نماینده بهاباد در مجلس:زیرساختهای کشور برای مقابله با زلزله تقویت شود / برخورد با ساخت و سازهای ناایمن به صورت جدی دنبال شود

دسته: نماینده مردم بافق در مجلس
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۹ آذر ۱۳۹۶
زیرساختهای کشور برای مقابله با زلزله تقویت شود / برخورد با ساخت و سازهای ناایمن به صورت جدی دنبال شود

نماینده مردم ابرکوه، خاتم، بهاباد، بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لازم است زیرساخت‌های کشور برای مقابله با زلزله تقویت شود، خواستار برخورد جدی با ساخت و سازهای ناایمن در کشور شد.

نماینده مردم ابرکوه، خاتم، بهاباد، بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لازم است زیرساخت‌های کشور برای مقابله با زلزله تقویت شود، خواستار برخورد جدی با ساخت و سازهای ناایمن در کشور شد.
محمدرضا صباغیان بافقی در بازدید از طرح‌های عمرانی بهاباد با اشاره به زلزله کرمانشاه، اظهار داشت: مردم کرمانشاه در ارتباط با این زلزله دچار آسیب هستند و مشکلات بسیاری دیدند و همه مردم کشور با آنها احساس همدردی می‌کنند.
وی با اشاره به اعلام آمادگی‌های صورت گرفته برای کمک به مردم گفت: چه کسی در ارتباط با بیمارستانی که روی سر مردم خراب شد، مسکن‌های مهری که بعد از چندین سال تخریب شده مقصر است؟
نماینده بافق در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این که پیمانکار مربوطه این ساختمان را دستگیر و زندانی کنیم مشکلی را حل نمی‌کند و تنها گذاشتن یک پوشش بر روی موضوع است.
صباغیان بافقی به مشکلاتی که دیگر ساختمان‌ها در کشور با آن روبرو هستند اشاره کرد و افزود: چه کسی از آقای وزیر و رئیس جمهور در ارتباط با این موضوع سوال می‌کند، متاسفانه با وجود این حادثه هیچ اتفاقی نمی‌افتد و تنها یک پیمانکار به زندان می‌افتد.
وی تصریح کرد: در شهرهای دیگر هم ‌ساختمان‌هایی هست که در آینده ممکن است زلزله آنها را تخریب کند و جان و مال مردم به خطر بیفتد و دوباره این چنین مصیبتی به وجود آید.
نماینده بافق در مجلس شورای اسلامی گفت: الان فقط برای اینکه مردم آرام شوند، یک نفر به زندان می‌افتد و چهار روز دیگر هم آزاد می‌شود و هیچ اقدام خاصی صورت نمی‌گیرد.
صباغیان بافقی تصریح کرد: اگر مجلس در این زمینه ورود خوبی داشته باشد، و به وظیفه نظارتی خود به درستی عمل نماید، قطعا بسیاری از مشکلات موجود برطرف می‌شود.
وی گفت: این که ما برای جبران تخریب بیمارستان در زلزله تنها پیمانکار را زندانی می‌کنیم فریب مردم است، ما باید به صورت ویژه در ارتباط با این موضوع وارد شویم و به بررسی موضوع بپردازیم.

تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شرفت جناب آقای صباغیان
موفق و موید باشید

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.یکی به آقای صباغیان بگه بزرگواراین طرح که شما ازش دم میزنید باید۳۰سال پیش اجرامیشدنه حالا.حالا که همه خانه ها ساخته شده؟اینجورکه شمامیگیدباید همه خانه هاروخراب کرد و از نو ساخت.چون تاجایی که من میدونم کمترخانه ای توی همین بافق هست که زیرساختش ایمن باشه دربرابر زلزله.عزت زیاد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای صباغیان و آرزوی سلامتی برای ایشان.

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه دربافق نظام مهندسی ساختمان ،معناندارد.هرکس برای خودش بنایی وکارشناسی وساختمان سازی میکند