شهردار بافق:۱۳ طرح عمران شهری تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۹ آذر ۱۳۹۶
۱۳ طرح عمران شهری تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد

شهرداربافق گفت: ۱۳ طرح عمران شهری با اعتباری بالغ بر 47 میلیارد ریال تا پایان سالجاری مورد بهره برداری قرار می گیرد.

IMG_20171130_153155

شهرداربافق گفت: ۱۳ طرح عمران شهری با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال تا پایان سالجاری مورد بهره برداری قرار می گیرد.

IMG_20171130_153148

سیدعلی نوروززاده درحاشیه بازدید مسئولان از پروژه های در دست اقدام شهرداری با بیان اینکه این طرح ها با اعتباری معادل ۴۷ میلیارد و۶۳۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد افزود: همچنین ساخت سردیس مشاهیروسرداران شهید شهرستان بافق، آذرماه سالجاری و با اعتبار افزون بر یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال رونمایی شد.

IMG_20171130_153143

وی،تکمیل روشنایی بلوار شهید حبیبیان در منطقه پیرمراد را یادآور شد و اظهار داشت: این طرح نیز با هزینه ۳۸۰ میلیون ریال در دیماه سالجاری مورد استفاده شهروندان بافقی قرار می گیرد.

IMG_20171130_153141

شهرداربافق همچنین ازساخت پیست دوچرخه سواری کوهستان آبشار با سرمایه گذاری سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و تصریح کرد: علاقه مندان به این رشته ورزشی، دهه فجر امسال شاهد بهره برداری از این پیست خواهند بود.

IMG_20171130_153140

وی با ابراز خرسندی از اجرایی شدن ساخت پیست دوچرخه سواری افزود: با بهره برداری ازاین طرح سرانه فضای ورزشی هم افزایش می یابد.

IMG_20171130_153138

نوروززاده بهبود عبور و مرور و اصلاح اساسی مسیر ورودی شهربافق(بلوار شهید بهشتی)، کمک به تکمیل فضاهای عمومی(مجموعه مسکن مهر)، روکش آسفالت معابر، محوطه سازی میدان روبروی امامزاده عبدالله (ع) ، ساخت سرویس بهداشتی عمومی در سطح شهر، محوطه سازی میدان شیخ محمد تقی بافقی ومرمت اطراف آن، روشنایی قطعه دوم بلوار آیت ا… میرغنی زاده و بازسازی اساسی کشتارگاه دام را از دیگر پروژه های عمرانی شهرداری عنوان کرد و افزود: این طرح ها نیز تا پایان سالجاری به اتمام می رسد.

نوروز زاده، اجرای طرح های عمرانی را تحقق مهمترین هدف توسعه ای و ارائه خدمات مدیرت شهری عنوان کرد و افزود: رفاه حال شهروندان، زیبا سازی سیمای شهری و جلب رضایت مردم از دیگر اهداف اجرای این طرح های است.
شایان ذکر است شهردار به اتفاق امام جمعه، اعضای شورای اسلامی شهر بافق از پروژ های عمرانی شهرداری بازدید کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۶
برچسب ها: