تذکر دوستانه یک طلبه به رئیس ارشاد بافق

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی , مقالات
۱۰ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ آذر ۱۳۹۶

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر حسین ارجمند
انتصاب جنابعالی را به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی #شهرستان_بافق تبریک عرض می کنم. امیداورم در طول دوره خدمت موفق و مؤید باشید.
اینجانب چند نکته را به عنوان تذکر عرض می کنم:
۱_ همانطور که جنابعالی در مراسم معارفه گفته اید حوزه فرهنگ و هنر مظلوم است و باید در مسیر رفع موانع تلاش کرد. به طور قطع شهرستان بافق هم از این معضل رنج می برد و به عقیده بنده ناهماهنگی و فقدان همفکری عامل اصلی است‌. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید قدم بزرگی را بردارد و شعله های امید بخش را روشن سازد. به طور قطع تقویت شورای فرهنگ عمومی و استفاده از افراد صاحب نظر و فرهیخته لازم و ضروری است. راقم این سطور نیز در حد توان آماده همکاری و تبادل نظر خواهد بود
۲_ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظایف و اهدافی را مشخص کرده است که به طور قطع اداره استان و شهرستان ها نیز مشمول آن ها هستند. رشد فضائل اخلاقی و مصونیت بخشی به جامعه ٬ ترویج فرهنگ و هنر اسلامی٬ برنامه ریزی برای تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی و تدوین راهکارهایی برای تحقق رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در حوزه فرهنگ و هنر تنها بخشی از وظایف و اهداف اساسی وزارت ارشاد است که باید اجرایی شود. به عقیده اینجانب یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه آشنا ساختن نسل بعد از انقلاب نسبت به اهداف و آرمان های انقلابی است و می توان گفت تقریبا هیچ کار مفیدی در این زمینه صورت نگرفته است.
۳_ توجه جدی به کانون های فرهنگی هنری مساجد و ایجاد رونق و برطرف سازی رکود رایج در مساجد هم یک نیاز اساسی است که همت و دغدغه مندی و تصمیم گیری های مؤثر را می طلبد.
ان شاء الله همه ما در انجام وظایف موفق باشیم و بتوانیم شهری زنده و شاخص را به سراسر کشور معرفی کنیم.

محمد هادی سمتی
طلبه حوزه علمیه قم
چهارشنبه بیست و دوم آذر ۹۶


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسینی چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انگار توهم رهبری این طلبه را گرفته.دیگه دستور و فرمونی ندارین که باید بشه؟؟این چه طرز نوشتنه جناب که از همه طلبکارین!!!تواضع را از صاحب اصلی عمامه مقدس روحانیت یاد بگیرین.

خدا دوست چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مطالب خوبی بود
آقای سمتی کاش شما که لباس پیغمر را پوشیدید میفرمودید جهت تبلیغ اسلام واقعی که در حقیقت شما باید انجام وظیفه کنید چه اقدامات مثبتی انجام دادید .مثلا برای آگاه نمودن قشر جوان جامعه چه کردید .به نطر من تدکر دادن به مسئولین کار خیلی ساده ای است .شما بگویید چه کرده اید ؟

بلال چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۴:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کلهم لطیفه بود. خنده دار اینکه چهل سال فرهنگ و ارشادمردم از منابر و مساجد شماها بوده، شدیم این. فساد و غارت و‌ دزدی و مال مردم خوری و‌دروغ و ارتشا و تبانی و زنا و فریب و ریب و ریا و نزول، …. حالا هم فرهنگ رو همین معنی میکنین!؟! در جامعه ی ما چند دهه است که فرهنگ، مرده است. ما میدانیم که این دکتر اهل قلم و هنر را دست آخر لجن مال میکنید و اصلا برای همین آوردینش

مهدی چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۶:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چی بگم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیزاده پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۶:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی جون قربونت بشم. دوباره یکی تو بافق پست گرفت قشر شما دنبال تذکر رفتید
اخه چرا طلبکارانه؟
برادر من کاری کردید با دافعتون که دیگه جاذبه ای ندارید؟
جمع کنید این بساط بزرگ بینی را؟
اگر راست میگویید پاشنه کفش را بکشید و در عرصه ای که نان ان را خورده اید جهادوارانه مثل شهید حججی و … کار کنید
گیر به این و ان دادن هنر نشد
اول کار انار ترش را زدی که چی؟
میتو نستی بنویسی چند توصیه اخوی

    محسن پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    چرا شما ها ترش کردید؟آقای دکتر ارجمند خودشون قبل از این مسولیت قلم به دست داشتن و از هر دری نقد می کردند.اینکه ناراحتی نداره.اقای دکتر قدرت تحملشون بالاست. وگرنه خودشون قلم نقد دست نمی گرفتند. هرچند که عنوان مطلب می توانست دوستانه تر و ملایم تر و برادرانه باشد.

هاشم پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۷:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشان که دکتر این مملکت هستن مطمئنا صلاح خود را بهتر از شما میدانند .

خودم پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۷:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بذارید بنده خدا امضاء حکمشون خشک بشه بعد اولین قدمها رو بابت تخریب دکتر بردارید…

نوید پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه قرار بود کشور با سلیقه شما اداره شود که مردم به کاندیدای محبوب شما رای میدادند رای قاطع مردم به نظر مخالف شما یک نه بزرگ به شماست لطفا قبل از اظهار نظر کمی تامل کنید

محمد پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۳:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت دوستان جناب آقای سمتی نکات خوبی رایادآور شدن وخطابشان هم جناب دکترهستنندوایشان هم ازاین نظرات استقبال کرده اندشماهاهمش دنبال حرف درست کردن هستین اگه حرف حقی هم کسی بزنه سریع تخریب میکنید