صبح امروز:بخش ویژه معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی پارک بزرگ آبشاربافق تجهیز و مناسب سازی می شود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۵ دی ۱۳۹۶
بخش ویژه معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی پارک بزرگ آبشاربافق تجهیز و مناسب سازی می شود

به گزارش روابط عمومی جامعه معلولین بافق؛ جلسه هم اندیشی ساماندهی و مناسب سازی معابر و اماکن عمومی و تفریحی با حضور شهردار ،رئیس اداره بهزیستی،مدیرعامل جامعه معلولین،کارشناسان عمرانی مبلمان شهری و مناسب سازی در محل شهرداری بافق برگزار شد.

IMG_20171226_093842

به گزارش روابط عمومی جامعه معلولین بافق؛ جلسه هم اندیشی ساماندهی و مناسب سازی معابر و اماکن عمومی و تفریحی با حضور شهردار بافق،رئیس بهزیستی،مدیرعامل جامعه معلولین،کارشناسان عمرانی،مبلمان شهری و مناسب سازی در محل شهرداری بافق برگزار شد.

IMG_20171226_093837

نوروززاده شهردار بافق در این نشست با بیان اینکه اجرای قوانین مناسب سازی در سطح شهرستان شروع شده،افزود: تلاش می کنیم این قوانین در حد کمال و تمام عملیاتی شود.

IMG_20171226_093823

این مقام مسئول اظهار داشت: پایان کار به پروژه هایی که مناسب سازی در آن ها رعایت نشده باشد نخواهیم داد.

IMG_20171226_093822

شهردار بافق با اعلام لحاظ شدن مناسب سازی در اماکن تفریحی،در راستای تسهیل رفت و آمد بی دغدغه همه اقشار جامعه در اماکن و معابر،خبر داد و گفت: بخش ویژه معلولین و ناتوانان جسمی حرکتی پارک بزرگ آبشاربافق تجهیز و مناسب سازی می شود.

محسن خوشگذران رئیس اداره بهزیستی بافق و دبیر کمیته مناسب سازی شهرستان،با تقدیر از شهردار و تمامی مسئولین امربه جهت توجه خاص به مقوله مناسب سازی اماکن و معابر،اصلاح برخی از مناسب سازی های عملیاتی شده واجرای صحیح در پروژه های در دست اقدام را خواستار شد.

بعد از این همفکری،در بازدید از پارک آبشار موارد لازم جهت ساماندهی و تجهیز مورد بررسی قرار گرفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۸
برچسب ها: