فرماندار بافق:مدیر عامل شرکت سنگ آهن فعلا تغییر نمی کنند

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
سه شنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۶
مدیر عامل شرکت سنگ آهن فعلا تغییر نمی کنند

فرماندار شهرستان بافق گفت: مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق همچنان به فعالیت خود در این شرکت ادامه مي دهد. محمد زاده رحمانی در گفتگو با خبرنگار " بافق فردا" اظهار داشت: با عنايت به شرايط فعلي شركت سنگ آهن مرکزی بافق و طرح هاي توسعه اي در حال اجرا با مدير عامل و مسئولين بالادستي صحبت شده تا فعلا وی با قوت به كار خود ادامه دهند.

فرماندار شهرستان بافق گفت: مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق همچنان به فعالیت خود در این شرکت ادامه می دهد. محمد زاده رحمانی در گفتگو با خبرنگار ” بافق فردا” اظهار داشت: با عنایت به شرایط فعلی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و طرح های توسعه ای در حال اجرا با مدیر عامل و مسئولین بالادستی صحبت شده تا فعلا وی با قوت به کار خود ادامه دهند.

وی افزود:ضمنا در صورتی که احساس شود ارتقاء مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به نوعی نیروپروری است و در جایگاهی قرار می گیرد که خدمات بیشتری می تواند انجام دهد با همفکری و همدلی همه مسئولین شهرستان و صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد باید کسی به عنوان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی انتخاب شود که خاک و آفتاب سنگ آهن و بافق را خورده باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
طالعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۷:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار، فلات مرکزی راهم دریابید که از اون غافل شدید.

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۷:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین به این فرماندار. خدا شما را برای ما نگه دارد.

نسترن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سنگ اهن به مردی مثل جناب عسگری نیاز دارد که مثل اهن محکم واستوار باشد

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۸:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای عسکری مردی سخت کوش لایق سنگ آهن وبافق است

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود خدا بر شرف چنین مدیر ی جناب حاج اقا عسکری که به حق لیاقت پستهایی بالاتر از اینها را دارد از این جهت که مردی سخت کوش و لایق و دارای ظرفیت های بالا تری هم می‌باشند و طرح های بسیاری را در بافق پایه گذاری کرده ا ند کاش تا زمان به ثمر رسیدن این طرح‌ها هم چنان مسولیت سنگ اهن نیز عهده دار باشند . لذا لازم است تمامی مسولین بالا دستی نیز به موضوع جهت ماندن حاج اقا عسکری در پست مدیریت سنگ اهن کماکان کمک و یاری نمایند که ایشان در پست مدیریت سنگ اهن باقی بمانند و مسولین محترم شهرستان بافق نیز به این مهم کمک نمایند . باز هم عرض میکنم درود خداوند بر این مرد سخت کوش خداوند انشاءالله حافظه‌شان باشد .