عصر امروز:برگزاری جلسه خادمیاران رضوی استان یزد در بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۶
برگزاری جلسه خادمیاران رضوی استان یزد در بافق

جلسه خادمیاران رضوی استان یزد در شهرستان بافق با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیر موسسه خیریه بیت الرضا (ع) در دفتر امام جمعه برگزار شد.

IMG_20180110_215648_577

جلسه خادمیاران رضوی استان یزد در شهرستان بافق با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیر موسسه خیریه بیت الرضا (ع) در دفتر امام جمعه برگزار شد.

حجت الاسلام سید علی طباطبایی در این جلسه با اشاره به توجه سیره نظری امام رضا (ع) و ترویج و نشر فرهنگ اسلامی و رسیدگی به وضع محرومین جامعه گفت: کانون های خادمیاران در استان یزد به همین منظور تشکیل می شود.

وی وظیفه این کانون ها را آموزش و ساماندهی خادمیاران، شبکه سازی،استفاده از استعدادهای خادمیاران و تشویق و حمایت قشرها مختلف مردم به شکل های مختلف جهت خدمت به امام رضا (ع) عنوان کرد.

طباطبایی افزود: ویزیت رایگان پزشکان در روز، هفته یا ماه، برگزاری کلاس های تقویتی توسط معلمان برای قشر دانش آموز محروم و …از جمله فعالیتی است که می توان ارائه داد.

مدیر موسسه فرهنگی بیت الرضا (ع) با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه عنوان کرد:هیات امنا متشکل از امام جمعه، فرماندار، روسای کمیته امداد، و بهزیستی، خیرین و خبرنگار صدا و سیما است.

وی گفت: رابطین گزینش، اشتغال،فرهنگی و… نیز به کانون خادمیاران استان جهت مسئولیت اجرایی این کانون معرفی می شوند.

طباطبایی همچنین خاطر نشان کرد: در این جلسه در رابطه با توجه به اولویت نیازهای محرومین شهرستان نیز بحث و تصمیم گیری شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۵
برچسب ها: