رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق :مردم بافق از تکذیبیه خبر تعقیب و گریز پلیس گلایه مند هستند

دسته: اخبار ویژه
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۶
مردم بافق از تکذیبیه خبر تعقیب و گریز پلیس گلایه مند هستند

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق گفت: مردم بافق از تکذیبه خبر تعقیب خودرو توسط پلیس که منجر به فوت مدیر دبیرستان حجاب شد گلایه مند هستند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق گفت: مردم بافق از تکذیبیه خبر تعقیب خودرو توسط پلیس که منجر به فوت مدیر دبیرستان حجاب شد گلایه مند هستند.

محمد رنجبر در حاشیه برگزاری ششمین جلسه شورای شهرستان بافق ضمن تسلیت درگذشت بانوی فرهنگی” زهرا جمعه ای ” اظهار داشت: بر خود وظیفه دانستم به عنوان رئیس شورای شهرستان و عضو شورای شهر موضوع اخیر را که منجر به فوت مدیر دبیرستان حجاب شد به مراجع ذیصلاح منعکس کنم.

وی افزود: از اختیارات نیروی انتظامی در خصوص تعقیب مجرمین در سطح شهر اطلاع چندانی ندارم اما آنچه به بنده اعلام شده مردم بافق از تکذیبیه خبر توسط سرهنگ مزیدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد در کانال پلیس استان و بافق آنلاین در خصوص تعقیب و گریز در شهر گلایه مند هستند.

رنجبر همچنین با بیان اینکه در زمان بروز حادثه جمعیت زیادی که برای اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد جامع حضور داشتند شاهد این اتفاق بوده اند عنوان کرد: باید در این رابطه شفاف سازی بعمل آید.

وی ضمن تقدیر از زحمات نیروهای خدوم انتظامی یادآور شد:مردم بافق مردمی ولایتمدار و دوستدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و حقایق را بخوبی خواهند پذیرفت .

رنجبر در پاسخ به این سؤال که آیا اصحاب رسانه بافق درخصوص این ماجرا رسالت خود را انجام داده اند یا خیر ؟ گفت:خیر اظهار نظر خاصی صورت نگرفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۹:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و ادب خدمت جناب آقای رنجبر عضو محترم فعال شواری شهر بافق. چناب آقای رنجبر شما برای تجهیز پلیس به چه میزان برای نیروی انظامی شهرستان در طول این سالها هزینه نم.ده اید. آیاد اخیراً به کلانتری شهرستان مراجعه نموده اید. وضعیت ساختمانی آنجا را دیده اید. چقدر برای تعمیر آن هزینه نمده اید. یا آنجا جزئی از شهر نیست . حقوق کرکنان محترم شهرداری حدوداً مای یک میلیا تومان است. آیا میدانید کارکنان نیوری انتظامی در ماه چقدر حقوق می گیرند. آیا میدانید آنها با چند درصد نیسرو فعالیت دارند. آیاد میدانید هر مأمورین نیوری انتظامی در روز چند ساعت کار میکند و چقدر حقوق و اضافه کار دریافت می کند. جناب آقای رنجر آیا می دانید در شابنه روز فقط چند بار مردم با ۱۱۰ تماس گرفته و چند مأمورین در روزنیروی انتظامی شهرستان بر عهده دارد. آقای رنجبر آیا میدانید در جلو دبیرستان حجاب که همان رحومه مدیر آن بودند چقدر موتورسیکلت سوار برای دانش آموزان ایجاد مزاحمت می کنند و روز چند بار نیروی انتظامی به آنجا مراجعه نموده و با آنها برخورد می کند. چرا شما برای یک بار هم که شده باآنجا نمی روید و شفاف سازی نمیکنید و جوانان و نوجوان تذکر نمی دهید و شفاف سازی نمیکند. راستیآقای رنجبر در مسابقات هند بال کشوری که تیم سنگ آهن بافق با نیروی زمینی ارتش داشت و عده ای بافقی به جای تشویق تیم بافق از تیم ارتش حمایت می کردند و با ایجاد بی نظمی باعث توقف بازی شده بودند و نیروی انتظامی مداخله نمود و بازی ادامه پیدا کرد و آبروی شهر حفظ شد چرا آن موقع سکوت کردید و در خواست شفاف سازی ننمودید.چرا وقتی که عده ای معلوم الحال به جوانان و نوجوانان شهرستان تجاوز می نمودند و حتی به پسر … تجاوز شده بود و آن فرد جرأت شکایت نداشت شما شفاف سازی ننمودید. آقای رئیس شواری شهر آیا شما میدانید که اگر در محل وقوع تصادف خیابان دارای پیاده رو بود و متوفی از پیاده رو حرکت مینمود امکان داشت که خوردو به ایشان برخورد ننماید.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عزیز با سلام خدمت شما.من فکر میکنم مسایل نیروی انتظامی و ساختمان وحقوق ودستمزد انها ربطی به شورای شهر واقای رنجبر ندارد واز زیرمجموعه و اشل خاص حقوقی پیروی میکند.پس بیاییم مشکلات مدیران بالادستی خودمان را گردن فرد خاصی نیندازیم ضمن اینکه اقای رنجبر مسئله را از زبان مردم نقل قول کرده اند

عسکری محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وعرض ادب خدمت دوست عزیزناشناس
تذکر آقای رنجبررئیس محترم شورای شهرستان به خاطر تکذیب ماجرایی که شهروندان بافقی شاهد یودند جنابعالی را که احتمالا از اسنادمحرمانه نیروی انتظامی شهرستان باخبربد برآشفته نموده وعجولانه وبدون توجه به متن ایشان برآن شدید تا چنین جوابیه ای بنویسید باعث تعجب است لذا توجه شما رابه چند نکته جلب می کنم:
آقای رنجبر فقط نگرانی مردم راا ز تکذیب ماجرای تعقیب خودروی پراید توسط نیروی انتظامی مطرح کرد واصلا نگفت چراتعقیب کردند یانمی بایست تعقیب کنند درحالی که جریان تعقیب راتعداد زیادی از شهروندان شاهد بودند تکذیب آن کار قشنگی نبوده
وضعیت تعداد نبرو وحقوق نیروی انتظامی وتامین هزینه های آن از وظایف واختیارات شورای شهرستان نیست
ایجاد نظم وامنیت درشهر نیز از وظایف واختیارات اعضای شورا نیست واگر دخالت هم بکنند مجرم خواهند بود
هزینه تمام دوربین های امنیتی وترافیکی منصوب درشهر توسط شهرداری تامین شده
برای ارتقاء سطح حقوق نیروهای خدوم وزحمتکش انتظامی فرماندهی محترم نیرو باید زحمت پیگیریش رابکشند
تا آنجاکه حقیر اطلاع دارم حقوق سایر کارمندان دولت بیشتر این عزیزان نیست
خیابان مسجد جامع هم دارای پیاده رو می باشد اگرقبول نداربد یه سری بازدید فرمایید
توصیه می شود یه سری وظایف واختیارات اعضای شورا ی شهروشهرستان را مطالعه فرمایید

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۳:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    بسمه تعالی ناجا از سازمانهایی است که نقش بسایر مهمدی در ایجاد بستر امنیت شهرستان دارد و هم در داخل شهر حضور دارد و هم در بیرون از شهر هر آنچه که در داخل شهر وجود دارد به شورای شهر ربط دارد به آن مربوط است همانظوریکه تأمین امنیت کل شهر برعهده ناجا است و ناجا نمی تواند بگوید که مثلاً تأمین امنیت شورا بر عهده من نیستو در سال گذشته شواری شهر تهران ۸۳ میلیارد تومان به پلیس تهران در خصوص تجهیز ساختمان کانتریها و پلیس راهور مساعدت نموده اند. اصولاً شورها باید بخشی از درآمد شهر را برای تآمین امنیت هزینه نمایند. مگر آنکه به قول شما صلاح ندانند یا ناجا را جدا از شهر بدانند. ولی ناجا چون یک نیروی اجتماعی است خدمات خود را محدود نداسته و بدون چشم داشتی در حد توان در حال ارائه خدمات اجتماعی به مردم است. باتشکر

حسینعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ناشناس
ماست جه ربطی به دروازه داره ؟
آقای رنحبر گفته چرانیروی انتظامی وقتی خوددوراتعقیب کرده ومردم شاهدش بودتد وخودروپراید هم با عابر برخورد کرده ومنحر به فوت آن ببچاره درصحنه شده جرا تکذیب کرده که موجب سلب اعتماد مردم ارنیروی خدوم وزحمتکش انتظامی شود این همه آسمان وریسمان به هم بافتن باعث تبرئه شدن نیروی انتظامی درآذهان مردم نمی شود

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۳:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    وقتی که شما می فرمایید تبرعه نمی شود یعنی باید فردی محکوم شده باشد و برای محکومیت به دادرگاه نیاز است پس شما دادگاه تشکیل داده و حکم هم صادر نموده است. مطالب عنوان شده آسمان وریسمان نیست حقایق شهر است که یم عضو شوار باید بداند