تذکر امروز محمدرضا صباغیان در مجلس درباره مؤسسات مالی ،عدم تمدید وام کشاورزان و مشکلات جاده

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۶

۲۰۱۶۰۸۱۰۶۵۴۹۶۲۳۰۰۰

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد غارتگران بیت المال چه اقدامی صورت گرفته، اینها چه کسانی هستند و چرا معرفی نمی شوند؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۷ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد گفت: باتدبیر صورتگرفته بخشی ازبدهی سپرده‌گذاران موسسات مالی پرداخت شد؛گرچه این پرداخت از جیب بیت المال و مردم بود و هنوز عده‌ای طلبکار هستند.

نماینده مردم مهریز،بافق، ابرکوه ،خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی افزود: در مورد غارتگران بیت المال چه اقدامی صورت گرفته، اینها چه کسانی هستند و چرا معرفی نمی شوند؟ به ویژه با ناظرین که از حقوق و ابزاردولت برخوردار بودند، اما متاسفانه به دلیل قصور آنها حقوق مردم ضایع شده است، نقش بانک مرکزی در این ماجرا چه بوده و چه برخوردی با مسئولان بانکی صورت گرفته است؟

وی ادامه داد:مردم بیش از آنکه حقوق خود را بخواهند،برخورد با اختلاس گران و ناظران به ویژه بانک مرکزی را می خواهند.آقای رئیس جمهور اگر شما متوجه نمی شوید،مردم متوجه هستند.

صباغیان با بیان اینکه امروز منزل کشاورزی را تملک می کنند که این کشاورز به استانداری پناه برده است،یادآور شد: چرا با قشر ضعیف این گونه برخورد می شود و با اختلاس گران برخورد نمی شود، قطعا این موضوع نارضایتی ایجاد می کند.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی افزود:برخی از شهرهای حوزه انتخابیه بنده مصوبه سفر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بوجه و حتی وزیر راه و شهرسازی را دارد، اما اقدامی در این مورد صورت نگرفته است.

نماینده مردم مهریز،بافق ، ابرکوه ،خاتم و مهریز درمجلس شورای اسلامی بااشاره به تصادفات صورت گرفته درحوزه انتخابیه اش تصریح کرد:مردم شاهدهستند که کامیون ها سنگ های معادن آنها را می برند،اما اتفاقات ناگوار آن گریبانگیر آنها می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۷
برچسب ها: