نظر دکتر فرزادگان در خصوص علت فوت نازنین صادقی

دسته: اخبار ویژه
۶ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۶

سلام و سپاس و تسلیت خاصه به والدین و اقوام محترم صادقی کریم آبادی.

ما را در مصیبت بزرگتان شریک بدانید.

کودک مرحومه نازنین صادقی ساعت ۴ عصر دوشنبه ۲۵ دیماه به مطب اینجانب دکتر محمد حسن فرزادگان مراجعه و با تشخیص گلو درد چرکی تزریق یک عدد پنی سیلین۶٫۳٫۳ به همراه ۱/۳(یکسوم)آمپول ضد استفراغ(متوکلوپرامید) دریافت داشته و مراجعه به منزل می نماید.

ساعت ۸ شب با تماس تلفنی به مطب مادرش احساس سردی بدن و مختصر تهوع کودک را بیان میکند.

اینجانب توصیه ادامه درمان نموده و در صورت تهوع توصیه ۸ قطره متوکلوپرامید ۶ ساعت پس از تزریق را می نمایم.

تاصبح حال کودک چندان خوب نبوده که مراجعه پزشک اورژانس بیمارستان ولی عصر بافق نموده در مطب پزشک اورژانس بیمارستان تشنج می نماید که سریعأ توسط خانم دکتر زعیمیان(متخصص اطفال)ویزیت و به یزد اعزام و در بخش ICU بستری و متأسفانه عصر فوت می گردد.

حدود ساعت یک بعدازظهر قبل فوت کودک یکی از اقوام بیمار تماس مطبم داشته و با فحاشی و بیان جملات بسیار رکیک اینجانب را تهدید به مرگ میکنند!

اینجانب با تماس تلفن مادر کودک با خانم دکتر منصوری پزشک ICU جویای حال کودک شدم که ایشان خبر بیمار کبدی و متابولیک ناشناخته قبلی کودک را دادند و تأکید نمودند که تشنج و حال بیمار هیچ گونه ربطی به تزریق پنی سیلین و متوکلوپرامید نداشته است!

اینجانب از مدعیان بیمار سؤال می کنم اگرکسی حساسیت به پنی سیلین داشته باشد نباید درست یا چند دقیقه پس از تزریق بدحال یا دچار شوک یانفس تنگی گردد؟؟

تشنج و بیحالی کودک۱۸ساعت پس از تزریق چه ربطی به تزریق میتواندداشته باشد؟؟!!اینجانب نزدیک به ۲۶سال است خدمتگزارمردم شریف بافق بوده افتخارأبافقی شده ام!!

وجزئی از خانواده مردم نجیب وشریف بافق وفدایشان میباشم!خواهشمندم:جهت روشنگری و اطلاع عامه همشهریان عزیزم مراتب فوق راانتشارسریع فرمایند.

آرزویم همیشه دلشاد وخندان باشید با تشکر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بلال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۶:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما نیز دلمان برای این خانواده کباب شد و بارها گریسته ایم. خود بنده دختری در این سن وسال دارم که اگر تار مویی از سرش کم شود، زمان و زمین را زیرورو‌میکنم. همه ی پدرها و مادرها همین گونه اند. اما : البته که اشتباهات پزشکی، همیشه بوده و هست و در اینمورد نمیشود پزشکی را تهدید کرد. اما نکته اینجاست که همیشه بدبختی ها مال ما مردمه. مسوولین عالیرتبه دولتی و‌مذهبی، که سه سوته برای درمان میروند یزد و متخصص می بیندشان، برای همین برایشان اهمیتی ندارد که بافق صاحب بی …. پزشکان استان است. کسانی در بافق برای سلامتی این مردم تصمیم میگیرند که اگر به هر شهر دیگری بروند، کسی مطبشان پا نمیگذارد….پدر خود بنده را در بیمارستان بافق خواباندند و گفتند یک شب بماند خوب می شود، سی تی اسکن کردند و گفتند طوری نیست. صبح ساعت ده بردمشان مرتاض، پزشک متخصص بعد از سی تی اسکن مجدد، گفت سکته مغزی کرده اند و سه روز در بیمارستان بستری شدند. میخواهم بپرسم آیا تشخیص ، اینگونه است؟! خاک بر سر ما مردم، که سنگمان ومعدنمان را تا آخر خوردند و مسولین اصلی شهر سکوت کردند و دلمان را به دوتا دستگاه سی تی خوش کردند. غافل از اینکه متخصصان وقتی نباشند و دکترها اینگونه باشند، این اتفاقها زیاد می افتد. ضمن اینکه وقتی سواد دانشگاهی به فرزند شهید و بسیج و استاد متعهد و حذف اساتید طاغوتی و سیاسی کردن دانشگاهها می رسد، انتظار پزشکان و مهندسان بیسواد بعید نیست. هنوز ببینید مثلا گندله بافق به چه روزی میرسد. بگذارید مهندسان وطنی! بسیجی، کار را بدست بگیرند تا ببینید پزشکی به سواد است نه به انتی بیوتیک و پنی‌سیلین و چرک خشک کن دادن. مسوولین دولتی و خصوصا مذهبی شهر بدانند، متخصصان یزدی که بدون وقت و نوبت گیری و معطلی می بینند شما را و با بهترین ماشین و راننده به یزد می روید و در بیمارستان درجه یک مرتاض یا تهران، با بلیطهای هواپیمای مفتی سنگ اهن و اداره هایتان، بستری میشوید، حتی اگر به ثریا روید یا در قعر زمین، مرگ، سراغ شما هم می اید. مگر در نمازها و خطبه ها مردم را از مرگ نمی ترسانید، خودتان بترسید از آن روز. برای این مردم ستمدیده که همه هستی شان معدن بافق را بردند و خوردند به برکت حضور مدیرانش، کاری بکنید. بافق فردا، درد دل یک‌داغ دیده را منتشر کن. مرد باش. نترس. در هر صورت در گروهها منتشر خواهد شد.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۷:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام. اقای دکتر خانواده ی نازنین صادقی مطمعنند که فرزند دلبند وعزیزشون هیچ نوع بیماری نداشته و شما و اون دکتر یزدی که اظهار دارید این طفل مریض بوده مطمعنا برای لاپوشونی عملکرد اشتباه خودتون بوده واقعا براتون متاسفم که نام خودتون رو دکتر گذاشتین

یاس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۸:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

الله اعلم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۸:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهری عزیز بلال جان
مگه نمیدانید عقوبت و آخرت جهنم فقط مال مردم است.
مسئولین و بزرگان مذهبی ازاین چیز ها معافند.
ترس از جزا فقط برای ترساندن ملت و بستن دهانشان برای تاراج اموالشونه.
مقصر هم خودمون هستیم که میبینیم دزدی رو و اجازه میدیم.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سوالاتی دارم از دکتر فداکار وخدمتگذار مردم ،جناب آقای فرزادگان
آیا تزریق آمپول پنیسیلین وضد تهوع باهم مخلوط کردن برای طفل ۶ساله درست است ؟آیا نباید پنیسیلین را از دارو خانه تهیه کرد نه از کشو میز دکتر؟آیا نباید پنیسیلین را داخل بیمارستان تزریق کرد نه در مطب؟آیا نباید دکتر از بیماری های بیمار مطلع شد بعددارو تجویز کند اگر به گفته خودتان این بیمار مشکل کبدی داشته؟درصورتی که همه ی عکسهای سیتی اسکن وسونو بیمار هست وهیچ بیماریی نداشته.آیا بعد از تزریق مخلوط پنیسیلین وضد تهوع باید به بیمار قطره ضد تهوع هشت ساعت هشت قطره را تجویز کرد؟و هزاران سوال دیگر که باید پزشک رعایت کند بعد طبابت کند از خداوند متعال خواستاریم که کسانی که دربیماری نازنین صادقی (فرحناز)کوتاهی ومقصر هستند رسوا وبه سزای اعمالشان برسند ما مردم از زحمتهای بی شایسته دکتر فرزادگان کمال تشکر وقدردانی را داریم که بیش از سی سال خدمتگذار مردم را جزء افتخارات خود میدانندوما از خداوند متعال خواستار بیش از پیش خدمتگذاری به مردم را از شما پذیرا باشد باسپاس

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بلال جان چه خوب گفتی به قول امام خمینی که درجمع طلاب فرمودندازروزی بترسیدکه مردم به نیات درون شما پی ببرندکه آن زمان ازمن و شما دیگراثری مردم به جانمیگذارند.