واکنش مسوول واحد کنترل ترافیک شرکت سنگ آهن مرکزی به خبر”بافق فردا”

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۸ دی ۱۳۹۶
واکنش مسوول واحد کنترل ترافیک شرکت سنگ آهن مرکزی به خبر”بافق فردا”

پس از درج خبری در "بافق فردا" با عنوان:" دامپتراک بدون هماهنگی از شرکت بیرون برده شده است" مسوول واحد ترافیک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مطلبی برای این وبسایت خبری ارسال نمود که درج می شود.

پس از درج خبری در “بافق فردا” با عنوان:” دامپتراک بدون هماهنگی از شرکت بیرون برده شده است” مسوول واحد ترافیک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مطلبی برای این وبسایت خبری ارسال نمود که درج می شود.

باسلام و ادب

پیرو مطلب درج شده در سایت محترم “بافق فردا” مبنی بر تردد یکدستگاه دامپتراک متعلق به شرکت شهداب در سطح جاده شهری لازم دانستیم جهت شفاف سازی و آگاهی افکار عمومی مطالب ذیل را به عرض برسانیم.

ا. دامپتراک مذکور قبلا در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در قسمت استخراج پیمانکاری شرکت شهداب مشغول فعالیت بوده که بعلت تعمیرات مدتی هست از چرخه فعالیت کار خارج گردیده است.

۲. با توجه به اینکه کارگاه و تعمیرگاه شرکت مذکور در خارج از شرکت واقع در بلوار مرحوم دهستانی قرار دارد دامپتراک مذکور پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح جهت تعمیر از پاسگاه انتظامات سنگ آهن خارج گردیده و به هیچ وجه داخل مجموعه شرکت سنگ آهن نبوده و از تعمیرگاه شهداب خارج گردیده است.

۳. با توجه به فروش دامپتراک مذکور توسط شرکت شهداب و جهت بارگیری به سمت استان کرمان باید پس از اخذ مجوزهای لازم بارگیری و حمل می گردیده که ظاهرا قبلا انجام این اقدامات از کارگاه بدون اسکورت خارج گردیده که پس از توقیف توسط مراجع انتظامی مقرر گردید تا اخذ مجوزهای لازم دامپتراک مذکور بارگیری نشود و با توجه به اینکه هیچ ارتباطی با شرکت سنگ آهن نداشته پرسنل ترافیک شرکت برحسب انجام وظیفه همکاری و درخواست جهت اسکورت به محل اعزام و تا پایان کار با مامورین انتظامی همکاری لازم را انجام دادند.

باتشکر
طباطبایی مسوول واحد کنترل ترافیک شرکت سنگ آهن مرکزی بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
قلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۸:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واکنشی نداره این دامپتراک مثل هواپیمای جیمبو بال در آورده واز معدن بیرون اومده….