چند پیشنهاد برای رانندگان جاده بافق – یزد

دسته: مقالات
۵ دیدگاه
شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۶
۱-از انجایی که ما به مرده ها بیشتر اهمیت میدهیم تا زنده ها، برای راحتی کفن و دفن  لازم است غسالخانه با سرویس شبانه روزی و قبرستان در جاده ایجاد شود تا زحمت کمتری به کشته های این در جاده داده شود!!

۲-برای سهولت در رفت و آمد در مراسم تشییع و ختم و ترحیم  چند سرویس عمومی با رانندگان مجرب و بطور رایگان در اختیار مردم قرار دهیم تا بیش از این باعث رنجش خاطر مرده ها نشویم!!

۳- برای بازدهی بیشتر و همکاری با ارابه های مرگ چند دست انداز و پیچهای خطرناک و گاردریلهایی با ستونهای محکمتر و بدون علائم هشدار دهنده!!! در جاده ایجاد شود تا همکاری بیشتری با جناب عزرائیل انجام داده باشیم.

۴-از انجایی که بیشترین خدمات را جناب عزرائیل در این جاده انجام می دهد و برای یاداوری به مسافران جهان اخرت چندین تابلوی ذکر شهادتین در ابعاد بزرگ در جاده و جاهای مختلف نصب شود.

۵- چون مسلمانیم و انسان مسلمان بهتر است لحظه مرگ از گناهان خود توبه کرده باشد یادآوری آیات و احادیث توبه در طول مسیر از کارهای پسندیده است.

۶- از آنجایی که هنگام تشییع جنازه ،اقوام دور و نزدیک! همه برای خاکسپاری از شهرهای دیگر تشریف می آورند و جاده ترافیک شدیدتری به خود می گیرد لازم است برادران راهنمائی و رانندگی با صدور قبضهای جریمه با مبالغ سنگین ،در عزای و گریاندن افرد موثرتر باشند.

محمود حاجی محمدی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حاجی محمدی داروهاتون رو خوردین که مطلب نوشیتین اینه چه برداشتی نوشتی فکر میکنی مردم بازیچه یه مشت اراجیف شما هستن>>>>>

    ناشناس یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اراجیف وعده و وعیدهای مسئولین جو گیری هست که وقتی جلوی چند تا خبرنگار پشت تریبون قرار می گیرند هی قول میدن آخر امسال کار جاده تموم هست.

بافقی شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۷:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام”به حالت طنز خواستید درد را بیان کنید اما ناخواسته مردم واموات را نشانه رفتید,میتوانستید رفتار, کم کاری وبی تفاوتی خیلی از مسولین که الاحق درحق این شهر کوتاهی نموده اند را به حالت طنز بیان کنید.هرچند که تا به الان بیثمر بوده.

سعید یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.
واقعا نمی دونم نویسنده با چه هدفی این مطالب را به هم بافته ولی بهر حال حداقل باید سر دبیر محترم سایت کمی با تامل مطلب را منتشر کند

تشکری یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۶:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بدبختانه هرکه ازراه میرسه میشه نویسنده وبدتراینکه سایت اینگونه نوشته را بدون فیلترکارشناسی و درستون مقالات درج میکند . انجا که کارشناسان خوبی دارد یعنی این نوشته ی بی خردانه به نظرسابت جالبه…
طنزتلخ اگرچه اسمش تلخه اما از شهدشیرین تر است مانند نوشته های عزیز نسیم یا همان ملانصرالدین. خنده های گریه دار بدترین نوع نوشته هایست که به خورد مردم میدهند. این کارشوخی ندارد که ناگهان ماشینی با خانواده به گام مرگ میرود…