بدو بدو مالزی…

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
دوشنبه - ۹ بهمن ۱۳۹۶

خبرهای رسیده به «بافق فردا » حاکی از آن است که مدیران یک شرکت تعاونی در بافق که با پول مردم اداره میشود برا خرید دستگاهی به کشور توریستی مالزی رفته اند.
اینکه این ماموریت کاری چند روز به طول انجامیده مهم نیست اما اینکه چرا بجای سفر کارشناسان متخصص برای خرید این دستگاه تب بازدید از کشورهای خارجی بین مدیران یک شرکت خاص باب شده موضوعی است که باید ریشه های آنرا در سفرهایی مثل آفریقا جستجو کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۹۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
طالعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۷:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه اشکالی دارد، برای آوردن تکنولوزی

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۸:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آغا شما هم زیاد گیر نده حتما خششون بوده که رفتن.بنده خداها بعد از کلی انتظار فرصت گیرشون اومده برن هوایی تازه کنن.راستی شرکت تعاونی کارمندان دولت به کجا کشیده شد آیا اصل پول قرار هست به دست ما برسه یا مالزی و یا اکراین ؟؟؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشالله این سفر هم مثل سفربه آفریقا که کاری و در جهت آینده نگری عمر چغارت (طبق گزارش مدیر عامل محترم شرکت)بوده باشدچرا که بنظر میرسه دوران سفرهای تفریحی مدتیه گذشته.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما هم بدو بدو مشهد.ولی دریغ از یه کار مثبت.بازم اینا سود خوبی به سهامداران میدن شما چی؟هنوز از دادن سند زمینهای پردیس هیچ خبری نیست

دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا بترکه اون حسادتت که نمی تونی ببینی مدیر همه فن حریف سنگ آهن بعد خستگی به خاطر این همه تولید رفته باشه کشور توریستی مالزی برای اخذ قرارداد صنعتی. بترکی بافق فردا