فرماندار بافق خبر داد:در آستانه دهه مبارک فجر، فرستنده سوم دیجیتال (TS3) بافق نصب و راه اندازی شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۶
در آستانه دهه مبارک فجر، فرستنده سوم دیجیتال (TS3) بافق نصب و راه اندازی شد

محمد زاده رحمانی فرماندار بافق از نصب و راه اندازی تجهیزات فرستنده سوم دیجیتال شهر بافق و رفع مشکل پوشش شبکه های HD در این شهر خبر داد.

محمد زاده رحمانی فرماندار بافق از نصب و راه اندازی تجهیزات فرستنده سوم دیجیتال شهر بافق و رفع مشکل پوشش شبکه های HD در این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق گفت: با همکاری فرمانداری بافق و صدا و سیمای مرکز یزد فرستنده سوم دیجیتال (TS3) در بافق نصب و راه اندازی شد.
محمد زاده رحمانی با بیان اینکه بودجه لازم برای نصب این فرستنده از سوی فرمانداری بافق و صدا و سیمای یزد تامین شده است، گفت: جهت اجرای این پروژه مبلغ یک میلیارد ریال از سوی فرمانداری بافق و مابقی از سوی صدا و سیمای یزد تامین شده است.
وی تصریح کرد: هم اکنون شهروندان بافقی با تنظیم مجدد گیرنده های تلویزیونی خود می توانند از برنامه های ۷ شبکه تماشا، شما، الکوثر، آی فیلم اچ دی، شبکه ٣ اچ دی، پرس تی وی اچ دی و کالا بهره مند شوند.
فرماندار بافق در پایان از “احمد پهلوانیان” مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد و “موسوی” معاون فنی این مرکز به جهت حمایت ها و همکاری های ایشان در راه اندازی این فرستنده تشکر و قدردانی نمود.
لازم به ذکر است جهت دریافت این شبکه ها شهروندان باید ضمن دارا بودن آنتن استاندارد، گیرنده های تلویزیونی خود را در قسمت تنظیمات بر روی جستجوی خودکار قرار داده تا شبکه های جدید به لیست برنامه های آنها اضافه شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۷
برچسب ها: