قسمت چهارم نشست خبری فرماندار با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق :تقدیر فرماندار از سه رییس اداره فعال شهرستان/ مرگ نازنین صادقی پیگیری می شود/بدهی ۲۴ میلیارد تومانی کارخانه کاشی

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
تقدیر فرماندار از سه رییس اداره فعال شهرستان/ مرگ نازنین صادقی پیگیری می شود/بدهی ۲۴ میلیارد تومانی کارخانه کاشی

فرماندار بافق از تلاش و زحمات بی شائبه سه رییس اداره شهرستان تقدیر کرد.

فرماندار بافق از تلاش و زحمات بی شائبه سه رییس اداره شهرستان تقدیر کرد.

محمد زاده رحمانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق اظهار داشت: سه اداره شهرستان در جذب بودجه استانی اهتمام بیشتری داشته و از بودجه ملی و استانی بهره کافی را برای رفع مشکلات حوزه کاری خود برده اند.

وی با بیان اینکه این ادارات نسبت به سال های گذشته عملکرد مثبت تری ارائه داده اند اظهار داشت: طی ارسال نامه ای به رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کمال کریمی، رئیس نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لیلی رنجبر و رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی جواد تقدیر شد.

وی افزود: رونوشت این نامه نیز به اداره های دیگر ارسال تا باعث ترغیب آنان در فعالیت کاری شود.

وی در پاسخ به اینکه چه تدبیری برای حل مشکلات کارگران مجتمع معدنی فسفات بافق اندیشیده شده است عنوان کرد: جلسه ای با حضور معاون روابط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل و به دلیل اینکه قانون روز مزد دائم در موسسه رهاب دیده نشده بود طی صورتجلسه ای به متمم قرارداد اضافه شد تا امنیت شغلی کارگران حفظ شود.

وی میزان بدهی گذشته کارخانه کاشی را ۲۴ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با مشاوره و رایزنی با رییس انجمن کاشی و سرامیک دو نفر مدیر فعال و کارآمد ادامه کار این کارخانه را برعهده گرفته اند.

زاده رحمانی در خصوص انتقال قبر وحشی بافقی نیز تصریح کرد: طی صحبت با شهردار مکان آن در باغ ایرانی تعیین و دنبال انجام بقیه امور آن هستیم.

فرماندار بافق در پایان نشست در پاسخ به سوالی در خصوص فوت نازنین صادقی سخن به میان آورد و خاطر نشان کرد: طی نامه ای به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی خواسته شد تا هر گونه قصور پزشک معالج، بیمارستان بافق یا بیمارستان شهید صدوقی یزد مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دیگه بدتر از اداره آب و فاضلاب روستایی اداره ای در بافق نیست.اداره ای که سه برادر همه کاره آن هستند.جناب فرماندار لطفا دقت کنید

سعید افشاری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن عرض خسته نباشید به روسای این ادارات، ولی من دلسوزتر و زحمت کش تر از آقای دکتر رنجبر در سطح ادارات شهرستان ندیدم، به امید توفیق روز افزون برای ایشان در اداره صنعت، معدن و تجارت

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    بله بله سعید آقا بی شک شما هم در طول خدمت خود در این اداره یکی از با وجدان ترین و زحمکتکش ترین کارمندها بودی که هیچ وقت نظیر شما در دنیا پیدا نمیشه.