قسمت پنجم نشست خبری فرماندار با اصحاب رسانه بافق:مجتمع آهن و فولاد بافق (ابویی)یک مزیت و فرصت برای شهرستان بافق است/ صباغیان در همه پروژه ها همراهی و مساعدت می کند

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

فرماندار بافق ضمن حمایت از سرمایه گذاران شهرستان گفت: فولاد ابویی یک مزیت برای بافق محسوب می شود.

محمد زاده رحمانی در چهارمین نشست خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق با اشاره به وجود ارزشمند فولاد ابویی اظهار داشت: هر ذره سنگ و ماده معدنی که از بافق خارج می شود به این معنی است که چندین میلیون مولکول از بدنه شهرستان جدا و بیرون میرود.

وی افزود: چنانچه فرآوری نیز صورت نگیرد ارزش افزوده آن هم از دسترس خارج می شود، اما مجتمع فولاد و آهن و به عبارت بهتر واحد نورد که فعلا راه اندازی شده شمش و نهاده های مورد نیاز را از بیرون به داخل شهرستان حمل و در اینجا فرآوری می کند .

زاده رحمانی ادامه داد: ارزش افزوده و اشتغال فولاد ابویی نصیب شهرستان می گردد و امیدواریم واحدهای دیگر این مجتمع هم یکی پس از دیگری راه بیفتد و به معنی واقعی کلمه به مجتمع آهن و فولاد تبدیل شود.

زاده رحمانی با بیان اینکه صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در همه پروژه ها بخصوص جذب سرمایه گذار و رفع موانع تولید همراه است تصریح کرد: زیر پای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم‌ تا امثال این سرمایه گذار در منطقه افزایش یابد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هرگز به این سوال پاسخ داده نشد که چرا آقای ابویی حتی یه پیچ هم برای فولاد بافق نبست فقط نام آن فولاد ابویی هست و هیچ اثری از فولاد نیست هروقت هم این سوال پرسیده شد با طفره رفتن و حاشیه ساختن جواب ندادن فولادهایی که دولتی ماند یکی یکی در حال افتتاح ولی اینجا نه تازه آقای ابویی مدعی هم هست . فولاد را گرفته نه میسازه نه میزاره کسی بسازه و این شده اهرم فشار ه مسییولین.لطفا پاسخ دهید.