فرماندار بافق گفت:پایان احداث مدرسه خادمیان و تجهیز آن در ماه آینده

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
پایان احداث مدرسه خادمیان و تجهیز آن در ماه آینده

مدرسه خادميان از جمله پروژه هايي است كه مانند برخي پروژه ها و طرح هاي ديگر از سال ها پيش بر روي زمين مانده و حدود ١٤ سال از زمان شروع احداث آن مي گذرد.

IMG_20180214_175739

مدرسه خادمیان از جمله پروژه هایی است که مانند برخی پروژه ها و طرح های دیگر از سال ها پیش بر روی زمین مانده و حدود ١۴ سال از زمان شروع احداث آن می گذرد.

به گزارش بافق فردا؛ تابستان گذشته بود که زاده رحمانی فرماندار بافق در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ” بافق فردا” اعلام کرد شروع مجدد و تکمیل این پروژه را شخصا می پذیرم و کار را دنبال می کنم.

پس از آن بود که رفت و آمدها به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان شروع، متعاقبا فرماندار و مدیر کل نوسازی از این پروژه بازدید و پیمانکار تعیین و شروع به کار کرد.

امروز هم زاده رحمانی به بازدید این پروژه رفت و در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: این مدرسه از ضروریات این محله است، تقریبا ١۵ میلیارد ریال برآورد هزینه احداث و حدود ٣ میلیارد ریال هزینه تجهیز آن می شود.

فرماندار بافق افزود: پیمانکار خوب و متعهدی برای تکمیل این پروژه انتخاب شده و مدیر کل نوسازی مدارس استان هم حمایت خوبی داشته؛ پیگیری های اداره آموزش و پرورش شهرستان هم کارساز بوده است.

وی با بیان اینکه تقریبا کار ساختمان مدرسه، مراحل نهایی را می گذراند اظهار داشت: ماه آینده آماده تجهیز است و تحهیزات آن نیز از یزد به انبار اداره آموزش و پرورش شهرستان منتقل شده است.
در ادامه این بازدید خبرنگار “بافق فردا ” گفتگوی با پیمانکار این پروژه داشت که در خبرهای بعدی درج می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۶:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا خیرش بده بابت پیگیری وانجام آن

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دست آقای فرماندار و پیمانکاری که متعهدانه کار میکنه درد نکنه
ممنون