بومی آزاری و غریب پروری در گندله شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

دسته: اخبار ویژه
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
بومی آزاری و غریب پروری در گندله شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

صبح امروز یکی از جوانان بافقی در گفتگویی با خبرنگار" بافق فردا " اعتراض خود مبنی بر خروج جرثقیلش از شرکت گندله سازی شرکت سنگ آهن مرکزی را اعلام کرد.

صبح امروز یکی از جوانان بافقی در گفتگویی با خبرنگار” بافق فردا ” اعتراض خود مبنی بر خروج جرثقیلش از شرکت گندله سازی شرکت سنگ آهن مرکزی را اعلام کرد.

این فرد که نخواست نامش ذکر شود گفت: شرکت هایی که در بافق مشغول به فعالیت می شوند می بایست در ابتدا نیرو و ماشین آلات مورد نیاز خود را از بافق تامین کنند.

جوان معترض با اشاره به اینکه دستور خروج تنها جرثقیل متعلق به نیروی بافقی صادر گردیده اظهار داشت: هیچ گونه قراردادی در این مدت با بنده منعقد نشده است.

وی همچنین با بیان اینکه سرپرست کارگاه با کمال پرروئی گفته است به غریبه ها در ازای کار ۱۴ میلیون قرارداد منعقد می شود خاطر نشان کرد :طبق گفته خودشان مقرر شد ۱۰ میلیون تومان همراه با هزینه گازوئیل به بنده پرداخت شود اما در حال حاضر هیچ هزینه ای در خصوص کار در گندله نیز واریز نشده است.

این جوان ادامه داد: بعد از آنکه متوجه شدم که پولی دستم را نمی گیرد قصد خروج جرثقیل را از شرکت داشتم که اجازه داده نشد و یک مرتبه پیغامی در رابطه با تعطیلی کارم به بنده ارسال گردید.

او گفت: می خواستند کاری کنند که با پای خود بروم اما موفق نشدند و هم اینک اخراجم کردند‌.

جوان معترض با اشاره به اینکه خودم و دوستم به عنوان دو جوان بافقی با دریافت ۱۴ فقره وام جرثقیل را خریداری کردیم یادآور شد: در حال حاضر واقعا نمی دانم که چگونه اقساط وامها را دریافت کنم.

وی از مسوولان شهرستان خواست تا به مشکلش رسیدگی کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۷:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا تو را خیلی خاطرت را میخواستند که چند وقت تو گندله رات دادن ، برو خدارو شکر کن که دیر فهمیدن بافقی هستی ، ولا زودتر ازاینا بیرونت میکردن ، مرد حسابی ، تو ندیدی یک بچه بافقی که سرش به کلاهش بیرزه تو گندله نیست ؟ نمیدونی چرا ؟ نمی بینی گندله از سال ۸۸ راه افتیده و تو این مدت جاهای دیگه کلی کارخونه راه اندازی کردن ولی این گندله پیشرفتیش به پنجاه درصد هم نرسیده وهی میگن سه ساله راه می دازیم ! ومرتب هم دارن پول خرج میکنن ! وهیچ خداپدر بیامرزی هم نیست بکه جکار دارت میکنت ؟ فقط هر چند وقت یک سری مسئول میبرن بازدید وامار غلط بهشون میدن ومرتب هم تحویلشون میگیرن اونها هم میان میشینن وتعریف وتمجیدمیکنن ، هیچکس نیست بگه از سال ۸۸ که راه افتیده واین همه پول خرج شده این سه سالی که میگت ، از کی شروع میشه ؟ این سه ساله کی تموم میشه ؟ کی بچه بافقی که سرش به کلاهش بیرزه میتونه بره تو گندله کارکنه ؟

    علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    یعنی اون بچه بافقی هایی که تو گندله دارن کار می کنن و البته کم هم نیستن سرش و به کلاهشون نمی ارزه، اول حرفتو مزه مزه کن بعد بگو تا به کسی توهین نشه

بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای محمد مطمینی آمارات درسته فکر کنم سال ۹۴ مجوزش صادر شده.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرشخصی بنده گندله از روزی که مجوزداده شده تاالان خوب پیشرفتی داشته وممنون مسئولان هستیم اقای زاده رحمانی فرماندارپرتلاش ونماینده مردمی جناب اقای صباغیان تشکر