فرماندار بافق گفت:راه اندازی محورهای جدید گردشگری در بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۷ اسفند ۱۳۹۶
راه اندازی محورهای جدید گردشگری در بافق

فرماندار شهرستان بافق از راه اندازی محورهای جدید گردشگری در آینده نزدیک خبر داد.

IMG_20180226_195009

فرماندار شهرستان بافق از راه اندازی محورهای جدید گردشگری در آینده نزدیک خبر داد.

محمد زاده رحمانی در جلسه هماهنگی خدمات سفر با اشاره به زحمات شورای اسلامی دوره چهارم و پنجم، شهردار، بخشداران، اصحاب رسانه و… در توسعه گردشگری بافق گفت: این شهرستان به یکی از مقاصد و نقاط هدف سفر تبدیل شده است.

IMG_20180226_195007

وی با اشاره به اینکه مجموعه جاذبه های شهرستان به مقصد مهم گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است تصریح کرد: با تکمیل جاده نوق و بهاباد محورهای جدید گردشگری کرمان – رفسنجان – بافق تعریف می شود.

IMG_20180226_195005

فرماندار بافق افزود: بافق باید بتواند به عنوان حلقه و زنجیره گردشگری فعالیت نماید.

وی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز عملکرد دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر، به صورت برجسته در معرض دید قرار می گیرد خاطر نشان کرد: معرفی ظرفیت های مهم در جذب بیشتر گردشگر و مهمانان نوروزی موثر است.

فرماندار بافق همچنین با اشاره به روند افزایشی جذب گردشگر در چند سال گذشته عنوان کرد: با توجه به جهانی شدن یزد اثر آن بر روی شهرستان های ده گانه نیز محسوس است.

وی وجود روستاهای هدف گردشگری در بافق را مکمل شهر دانست و افزود: قطرم و شادکام ورود قابل توجه ای در بحث گردشگری داشته اند.

زاده رحمانی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از مسوولان بهداشتی شهرستان خواست تا تولیدات مواد غذایی بافقی را زیر منگنه قرار ندهند و برای رفع آسیب آنها به جای برخورد سلبی بکوشند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۰
برچسب ها: