مسابقات کورس اسبدوانی در بافق برگزار شد

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
مسابقات کورس اسبدوانی در بافق برگزار شد

به مناسبت یادبود شهید محیط بان"علی اکبرقنبری زاده"،مسابقات کورس اسبدوانی با حضور10اسب از استان یزد و بافق در پیست جدید سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

IMG_20180303_072500

به مناسبت یادبود شهید محیط بان”علی اکبرقنبری زاده”،مسابقات کورس اسبدوانی با حضور۱۰اسب از استان یزد و بافق در پیست جدید سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

رییس هیت سوارکاری بافق گفت: مسابقه کورس اسبدوانی بافق به یاد شهید محیط بان ” علی اکبر قنبری زاده” و با حضور سوارکاران و اسب های برتر استان در محل پیست جدید شهرستان برگزار شد.

IMG_20180303_072456

سیدجلیل هاشمی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در ۲گروه برگزارشد تصریح کرد:در گروه نخست اسب های کم امتیاز و مبتدی و گروه دوم اسب های پر امتیاز که تعدادی از آنان در شهرستان گنبد کاووس کورس داده بودند،حضور داشتند.

IMG_20180303_072454

وی بیان داشت:در مجموع ۱۰راس اسب که سوارکاران آنها از استان یزد و این شهرستان بودند باهم به رقابت پرداختند.

هاشمی به تشریح مقام های برتر این دوره از مسابقات پرداخت و خاطرنشان کرد:در گروه نخست اسب المیرا؛ با مالکیت حاج یوسف فتوحی و سوارکار حسین سنجیده بر سکوی قهرمانی ایستاد، اسب یوزجییتا؛ با مالکیت رجبعلی دهقانزاده و سوارکار افشین سالمی به مقام دوم دست یافت و اسب یوزدلفین؛با مالکیت رضا نصیری و سوارکار امیر حسین کریمی بر سکوی سومی ایستاد.

IMG_20180303_072452

وی افزود:در گروه دوم مقام نخست به اسب پریزمتیک با مالکیت سیدعلی گلزاری و سوارکار سمیر محمدی رسید و اسب ترکمن استوری از باشگاه گلسا پوش و سوارکار رضا علایی در جایگاه دوم قرار گرفت.

گفتنی است:در پایان از نفرات برتر هر گروه با اهدا حکم و مدال تقدیر بعمل آمد.
پریسا رجبی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳۶
برچسب ها: