استاندار یزد:سطح موضوعات مطرح شده در بافق متفاوت و بالاتر از دیگر شهرهاست

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
سطح موضوعات مطرح شده  در بافق متفاوت و بالاتر از دیگر شهرهاست

استاندار یزد گفت: سطح موضوعات و خواسته های مطرح شده توسط اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق متفاوت تر از دیگر شهرستان های استان است.

استاندار یزد گفت: سطح موضوعات و خواسته های مطرح شده توسط اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق متفاوت تر از دیگر شهرستان های استان است.

زمانی قمی با اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق با بیان اینکه این جلسه یکی از جلسات خوب و در عین حال متفاوت من با شوراهای اسلامی بود اظهار داشت:در خیلی از شهرها با شوراهای اسلامی جلسه داشتم اما سطح موضوعاتی که در بافق مطرح شد متفاوت تر بود.

وی افزود:اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق از طرح مسئله کوچک نیز نگذشتند که ارائه چنین مسائلی در ارتقا سطح شهر و شهرستان مثمر ثمر است.

استاندار یزد با اشاره به جو صمیمی و همدلی در بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان تصریح کرد: احساس کردم تقسیم کار خوبی صورت گرفته که این خود یک ویژگی بسیار خوب است.

زمانی قمی ضمن تقدیر از زحمات فرماندار اشاره ای به موضوع مرزهای جغرافیایی کرد و یادآور شد: مسئله ظریفی مطرح شده و قضاوت کردن در مورد آن کاری بس سخت و دشوار می باشد.

وی افزود:همه کشور برای من عزیز است هر جای ایران توسعه پیدا کند خوشحال می شوم اینجا نیز حوزه سرزمینی من است و بنده والی استان بوده و بافق جای با منزلتی است که به آن علاقمند هستم.

بالاترین مقام اجرایی استان با بیان اینکه ماموریت مرزهای جغرافیایی به حوزه سیاسی سپرده می شود گفت:به اتفاق شورای اسلامی این مسئله پیگیری شود من نیز صحبت خواهم کرد.

زمانی قمی ادامه داد: به مسیر مقابله ای نپردازید اگر اختلافات حوزه تقسیمات بالا بگیرد دولت دیرتر تصمیم گیری می کند این تجربه من است به آن عنایت داشته باشید معقول و منطقی حل شود.

وی در ادامه اضافه کرد:بین الله هر چه حق است صورت پذیرد.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قرار گیری بافق در پنج راه ریلی کشور عنوان کرد: راه اندازی کارخانجات تعمیرات اساسی لکوموتیو با جدیت دنبال می شود و مطمئن باشید بلافاصله با معاونت رییس جمهور مکاتبه صورت خواهد گرفت مطالبه من استاندار نیز روی این موضوع است.

وی گفت: برای این کار حاضرم دو بار دیگر هم به بافق بیایم جریان صنعت در این شهر باید تغییر کرده و به سمت وضعیت مناسبتر پیش رود.

وی همچنین ضمن تشکر از تلاش های شهردار و شورای اسلامی بیان کرد: موضوعات شهرستان از قبیل راه با مدیریت عمرانی استان دنبال می شود.

استاندار یزد در ادامه سخنان خود به پرداخت عوارض معادن اشاره کرد و افزود: با خزانه کشور گفتگو کردم و مسیری انتخاب شده تا معادن و ایمیدرو مستقیم عوارض را به حساب خزانه استان واریز کنند.

وی اظهار داشت: دیوان محاسبات کشور نیز این موضوع را زیر سوال برده و از طرفی ۱۵ درصد حق مردم است.

این مقام مسئول با اشاره به تردد زیاد کامیونها در محور بافق یزد عنوان کرد: این ترددها باعث تخریب محور می شوند و باید با پرداخت عوارض زیرساخت ها از وضع موجود تغییر کند.

وی در خصوص برگزاری جلسه با دادستان دیوان محاسبات کشور، نمایندگان استان و شورای معادن قبل از سال جدید اعلام آمادگی کرد و گفت: حاضرم حتی در روز اول نوزوز این مسئله را پیگیری نمایم.

استاندار یزد با اشاره به موضوع دیگر مطرح شده در جلسه در خصوص درمان و بهداشت خاطر نشان کرد: با رییس دانشگاه صحبت نمودا و دستور می دهم همراه با معاون سیاسی به بافق بیایند.

بالاترین مقام اجرایی استان اظهار داشت: آنان موظف هستند بنشیند و حرفهای شورای اسلامی و فرماندار را بشنوند تاکید می کنم رضایت در این خصوص جلب شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب استاندار بایست هم سطح توقعات بالا باشد زیرا به این مردم واقعا ظلم شده است.

ناشناس سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برای اولین باره که اینچنین اخبار مسرت بخشی را از جانب استانداری میشنویم انشالله که به عمل تبدیل بشه و فقط حرف و شعار نباشه.