مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد:اولین طرح جامع شهرستانهای استان در بافق اجرا می شود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۹ فروردین ۱۳۹۷

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد از اجرایی شدن اولین طرح جامع شهر های استان در بافق خبر داد.

نقصان محمدی عصر امروز در حاشیه جلسه مشترک با فرماندار، اعضای شورای اسلامی و شهردار اظهار داشت: پیگیری های لازم از اوایل سال ۹۶ به منظور اجرایی شدن طرح جامع با وزارتخانه برای تجدید نظر و بروز کردن انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه یزد، بافق، ابرکوه، میبد و اردکان جز پنج شهرستانی هستند که قرار است طرح جامع در آنها اجرایی شود تصریح کرد:قرارداد بافق به عنوان اولین شهرستان استان به زودی منعقد می شود و در مرحله انتخاب مشاور هستیم.

نقصان محمدی با بیان اینکه در این طرح بسیاری از مسائل و مشکلات قابل پیش بینی و مدیریت است خاطر نشان کرد: مبحث مسکن جوانان نیز از دیگر موضوعاتی است که بصورت ویژه پیگیری خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد ادامه داد:به منظور رفع مشکل جوانان پیش بینی زمین مد نظر می باشد و برای توسعه اراضی مسکونی به بافت فرسوده شهرها نیز ورود پیدا می کنیم.

نقصان محمدی در بخش دیگری از سخنان اشاره ای نیز به تفرجگاه آبشار کرد و گفت: تاکنون از نزدیک شاهد این مجموعه تفریحی نبودم اما امروز به مسوولان و عوامل اجرایی این مجموعه چه شهرداران و مسئولانی که آن را ایجاد کرده اند و چه آنهایی که توسعه داده اند، خدا قوت می گویم.

وی همچنین بیان کرد: اختصاص زمین برای احداث باغ موزه دفاع مقدس نیز تا حصول نتیجه پیگیری می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۹
برچسب ها: