سرقت خودرو در اصلی ترین میدان بافق/دوربینهای بی فایده!!!

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
شنبه - ۱۸ فروردین ۱۳۹۷
سرقت خودرو در اصلی ترین میدان بافق/دوربینهای بی فایده!!!

مقارن ساعت ۱۹ و نه دقیقه روز 12 فروردین برای مراجعه به داروخانه دکتر پیمایی واقع در ورودی بلوار وحشی بافقی، دقیقا مقابل داروخانه خودرو خود را پارک کرده و پیاده شدم و بعد از گذشت دو دقیقه که بسمت جای پارک خودرو که پژو 405 مدل 88بود،برگشتم متاسفانه اثری از آن نبود.

مقارن ساعت ۱۹ و نه دقیقه روز ۱۲ فروردین برای مراجعه به داروخانه دکتر پیمایی واقع در ورودی بلوار وحشی بافقی، دقیقا مقابل داروخانه خودرو خود را پارک کرده و پیاده شدم و بعد از گذشت دو دقیقه که بسمت جای پارک خودرو که پژو ۴۰۵ مدل ۸۸بود،برگشتم متاسفانه اثری از آن نبود.

بعد از کمی جستجو بلافاصله با ۱۱۰ تماس گرفته و جریان را بازگو کردم و چند لحظه بعد پلیس انتظامی، و آگاهی به محل آمده و با طرح چند سوال ویژه و تخصصی شروع به تنظیم صورتجلسه نمودند که در اینجا برخود فرض میدانم از تک تک آن عزیران بویژه جناب سرهنگ کمالی فرمانده محترم انتظامی بافق و جناب سروان حسینی نسب ریاست آگاهی که مسئله را از نزدیک پیگیر بودند تشکر کنم.

بعد به کلانتری رفته تا برگه شکایت تنطیم شود.

عزیزان بخشی از تحقیق از دوربینهای مکان را به خودم واگذار کردند که متاسفانه هیچکدام موثر نبودند حتی دوربین میدان امامزاده که مشرف بر مکان بود.

حال این سوال مطرح میشود که اگرچه نیروهای محترم آگاهی ، انتظامی و راهنمایی و رانندگی زحمت خود را میکشند،چرا باید در مرکز شهر و وجود دوربین و … این جریان اتفاق افتد؟

چرا باید سارق یا سارقین چنین فرصتی داشته باشند تا با کمال خونسردی و اطمینان مبادرت به سرقت نمایند؟

در پایان از نیروهای انتظامی تقاضا دارم همچنان پیگیر قضیه باشند تا فرد یا افراد سارق دستگیر و تحویل قانون گردند.

باتشکر :منصور صلاحی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۳:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهری گرامی اگر شما کمربند نبسته بودین یه با موبایل صحبت میکردین حتما دوربینهای شهر میدید و جریمه میفرستاد .انشالله خدا به دل دزد بیندازد و ماشین را پس بیاورد وگرنه از دوربین و نیروی انتظامی خیری نمیرسد

بی نام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۳:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مال حلال برمیگرده

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر دوربین کذاشتند مواظب ماشین شما باشند
اول پای اشتر ببند بعد به خدا توکل کن.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب صلاحی عزیز دیگه زمونه ای که ماشین خود را بدون قفل کردن در آن و بالا آوردن شیشیه های آن در کوچه و خیابان می گذاشتیم گذشت و بیشتر باید از وسایل شخصی خود مراقبت کنیم تا این مشکلات پیش نیاید.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صالحی من مطئنم یا سوئیچ روماشین بوده و یا ماشینت روشن بوده،اگه نیروی انتظامی بخواد واسه هر نفری که این کار رو میکنه نیرو و نگهبان بذاره که دیگه…، درخونت رو ببند همسایت رو دزد نکن