فرماندار شهرستان بافق گفت:پیش شرط واگذاری آنومالی ها، ایجاد و راه اندازی کارخانه در بافق است

دسته: اخبار ویژه
۱۱ دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
پیش شرط واگذاری آنومالی ها، ایجاد و راه اندازی کارخانه در بافق است

فرماندار بافق گفت:پیش شرط واگذاری آنومالی ها، ایجاد و راه اندازی کارخانه در بافق است.

فرماندار بافق گفت:پیش شرط واگذاری آنومالی ها، ایجاد و راه اندازی کارخانه در بافق است.

محمد زاده رحمانی در خصوص نشست سه جانبه صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، جعفری مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و فرماندار بافق در تهران در گفتگو با خبرنگار “بافق فردا” اظهار داشت: در این جلسه به موضوعات کمک به احداث زیرساخت ها از جمله راه های دسترسی به معادن، مسائل مجتمع فسفات آسفوردی (کارکنان و صنایع جوارمعدنی آن)، واگذاری آنومالی شمالی و میشدوان پرداخته شد.

وی بیان کرد: تاکید ویژه ای روی واگذاری آنومالی ها به شرکت سنگ آهن مرکزی شد و مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ضمن اشاره به درخواست کتبی مسئولین شهرستان و استان و پی نوشت وزیر صنعت، معدن و تجارت، یادآور شدند علیرغم اینکه شرکت سنگ آهن برنده فرآیند واگذاری آنومالی شمالی و میشدوان نشده لیکن مسیر را در چارچوب قانون به سمتی پیش می بریم که اختیار این آنومالی ها در دست شرکت سنگ آهن باشد و به عنوان خوراک وارد این مجموعه شود ضمن اینکه اگر هر شرکت دیگری چه از داخل شهرستان و استان و یا خارج از استان به عنوان برنده واگذاری اعلام می شد، باید در بافق و در جوار آنومالی شمالی اقدام به احداث کارخانه نماید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تو را خدا نگذارید میشدوان و آنومالی مثل آنومالی d19 شود

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .ایجاد کارخانه جوار معدنی و این جور حرفها ی دهن پر کن برای شیره مالیدن رو سر مردمه .مثل قضیه معدن فسفات که قرار بود شش ماهه کارخانه اسید بزنن. و هیچ خبری نیس. فقط یه مشت غریبه را اوردن تو معدن و نیروهای بومی را زدن کنار و حدود نود تا نیرو ی غریبه اوردن و از نیروی بافقی کسی را جذب نکردن و کارخونه هم خبری نیس

غنی زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آیا از پس مافیای فولاد استان بر خواهید امد

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس ابراهیمی مکانیک:
چقدر این خبر آشناست.یاد پیش شرط های واگذاری مجتمع فسات می افتیم.مدیریت راهبری مجتمع جهت ارتقای بهره وری وسرمایه گذاری و احداث کارخانه جوار معدنی واگذار میشه بعد اتفاقی که میفتد اینکه پنجاه شصت نفر نیروی متخصص به واحد اداری شان و ده نیرو جهت حفاظت و آتشباری به مجموعه اضافه میکنند بعد به بهانه بهره وری شیفت چهارنفره واحد تعمیرات در شب را از چهار نفر به دو نفر کاهش می دهند.این پاردوکس ها فراوان در این مجموعه اتفاق میفتد.وای به حال پرسنل آنومال شمالی که به بلای ما دارند مبتلا میشوند.

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۴:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندا ر محترم میشدوان وانومالی حتی خوراک کارخانه چغارت را نمیتوانند تامین کنند انتظار دارید کارخانه جدید احداث شود ۲درسال ۹۴ شرکت خاتم الانبیا برنده مناقصه احداث کارخانه در این مجموعه شد از اقای جعفری دلیل اجرای این قرارداد را سوال میکردید۳از اقای عسکری بپرسید چرا یکسال قبل معدن را تحویل نگرفتند واجازه دادند به مناقصه برود ایا شرط حذف ۱۴۰نیروی شاغل در معدن میشدوان از طرف اقای عسکری قابل قبول بود۴شرکت غدیر اردکان برای مصارف خودش معدن را خریده ومطمینا باروابطی که دارد یک کیلو سنگ هم به بافق نمیده ۵چرا قبل از برگزاری مناقصه جلسات انجام نشده که حالا باید التماس کرد ۶شما از دولت نتونستید معدن بگیرید اونوقت میخواهید از شرکت خصوصی بگیرید

جانباز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۴:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بر پدر هر چه خیانت کار در حق مردم بافق لعنت حالا بومی یا غیر بومی

غنی زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پیش شرط و وغیره دسیسه و نیرنگ است.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام. از مدیران محترم بعید است اینقدر ساده به مسئله نگاه می کنند اگر واگذار کردید کارخانه را پشت اهو نر باید پیدا کنید. از طرفی سیاستهای دیگر در واگذاری برای شهر را هم ببینید.
مسئله فلسطین را فراموش کرده ایم . نمی دانم چه بگویم واقعا نمی دانم. اگر راست می گویید مجوز بدهید سنگ اهن کارخانه بزند نه اینکه کارخانه فولاد ان معلوم نیست چه شده ..

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر ساده هستید شماها
اول اردیبهشت تعداد ۴۴ نفر از نیرو های میشدوان از قراردادی به شرکتی تبدیل شدن و هیچ مسئولی هیچ حرفی نزد …..

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نیرو های میشدوان تعداد ۴۴ نفر شرکتی شدن هیچ کس جوابگو نیست

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
در جواب بافقی ، زمانی که مدیرتون را با پاپوشی که براش درست کردند و عوض شد صداتون در نیومد پس حالا هم هیچی نگید و از قراردادی به شرکتی تبدیل شوید و هنوز اول راهه ، صبر کنید تا چاه گز هم واگذار شه ……