مسابقات قویترین مردان استان یزد یادواره ۱۶ شهید گمنام شهرستان بافق برگزار می شود

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
مسابقات قویترین مردان استان یزد  یادواره ۱۶ شهید گمنام شهرستان بافق برگزار می شود

مسابقات قویترین مردان استان یزد در رده جوانان و در دو وزن منفی 90 و مثبت90 کیلوگرم تحت عنوان یادواره 16 شهید گمنام در شهرستان بافق برگزار می شود .

مسابقات قویترین مردان استان یزد در رده جوانان و در دو وزن منفی ۹۰ و مثبت۹۰ کیلوگرم تحت عنوان یادواره ۱۶ شهید گمنام در شهرستان بافق برگزار می شود .

بهروز یزدانپرست رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان بافق با اعلام این خبر افزود : ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از مسابقات با اجرای چهار آیتم قدرتی در عصر روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۷ به رقابت خواهند پرداخت.

این برنامه ورزشی به همت هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان و با حمایت اداره ورزش و جوانان و کمیته شهدای گمنام شهرستان بافق و دیگر ارگانها و نهادها برگزار خواهد شد .

یزدانپرست هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج فرهنگ پهلوانی و ایثاردر ورزش های قدرتی با الگو گرفتن از رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام یاد نمود و گفت : این جام تقدیر کوچکی است به یاد همه شهدا بویژه شهدای گمنامی که از جان و مال و خانواده خود گذشتند تا عزت و سربلندی را برای ایران عزیزمان به ارمغان بیاورند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۱
برچسب ها: