ناهماهنگی دستگاههای اجرایی در کند و کاریها

دسته: مقالات
۱۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

همه ما همواره به کسانی نیاز داریم که به ما بازخورد بدهند به این روش است که ماپیشرفت کرده و اصلاح می شویم.

سالهاست خیابانهای اصلی و فرعی و کوچه های این شهر باصدای دستگاههای حفاری و برش آسفالت انس گرفته و کمتر خیابانی را می توان پیدا کرد که از این قاعده مستثنی باشد.

ناهماهنگی دستگاههای اجرایی در کند و کاریها این داستان را سریال و ادامه دار کرده است به گونه ای که هر اداره و شرکت ساز خود را میزند و اما مشکلاتی که برای شهروندان چه از لحاظ ترافیک در رفت و آمد و بدنبال شیار افتادگی، متراکم شدن آسفالت و کیفیت آسفالت دوباره و همسطح و متوازن با سطح اصلی و اولیه آسفالت نبوده و در نهایت دعای خیر رانندگان را نثار خود میکنند.

بر فرض مثال تا اینجای کار برای توسعه عادی است از این مرحله به بعد شهرداری وارد شده و کل آسفالت خیابان را روکش می کند حالا سئوال اینجاست آیا شهرداری به عنوان متولی قبل از آسفالت کامل از تمامی ادارات استعلام نکرده؟؟یا ادارات مربوطه توانایی برنامه ریزی و پیش بینی حتی یکسال آینده راهم ندارند؟؟

به هرحال اگر جریمه و اقدامهای بازدارنده شهرداری قوی انجام می شد خیابانهای شهر بخصوص بلوار امام که روکش آسفالت آن هنوز به سال نکشیده در آینده دارای وصله و پینه های ناجور نمی شد .

جناب آقای فرماندار عزیز به نظرم جنابعالی بعنوان نماینده عالی دولت در بافق باید به این موضوع رسیدگی کنید البته می دانم این مشکل مختص بافق نیست و در کل کشور جریان دارد چه اشکال دارد جنابعالی بافق را بعنوان پایلوت حل این مشکل که ضرر زیادی به بیت المال زده معرفی کنید .

به امید ایرانی آباد
مجتبی رجایی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیابان های امام رضا و ۱۴ معصوم شاهد این ادعا هستند که چه جوری آسفالت از بین رفته و با وجود آسفالت مجدد باز کیفیت به حالت اولیه برنگشته.

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بیشتر خیابان ها و کوچه های بافق با مشکل آسفالت ناهموار روبرو است . مثلا خیابان امام رضا و چهارده معصوم . همینطور کوچه چهار پرگار که یکی از پر تردد ترین کوچه های بافق است واقعا وضعیت اسفناکی از لحاظ آسفالت و چاله چوله دارد . در سر تا سر شهر با انبوهی از سرعت گیر های غیر استاندارد رو برو هستیم . بیشتر خیابان های اصلی و فرعی و همچنین کوچه پس کوچه ها بشدت ناهموار بوده که باعث وارد شدن خسارات مالی فراوان ( از جمله صدمه به جلوبندی خودرو ها به صدا افتادن خودرو خرابی رینگ و لاستیک ) و همچنین خسارات جانی بعلت تصادفات به همشهریان عزیز هستیم . خواهشا شهرداری با اتخاذ تصمیمی عاجل در این خصوص از بروز حواث جانی و مالی برای شهروندان جلوگیری نماید . البته از تلاش های اخیر شهردار محترم در روکش کردن بعضی از معابر شهری و ترمیم آن تشکر و قدر دانی میشود .

رضاقلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تخصص شهردار ما گردشگری است و شهرداری فاقد نیروی عمرانی متخصص و متعهد می باشد به این دلیل است که اکثر کوچه های شهر دارای چال وچوله است که بعد از افتادن ماشین مردم درون این چاله ها دعاشو به جون آقایون شهرداری میکنن…

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گل گفتی
۴ تا رئیس که نمتونن برا چند سال آینده شهر برنامه بریزن ،به چه درد میخورن.آسفالت میکنند .یادشون میاد لوله آب نذاشتن میکنند .دوباره اسفالت میکنند ویادشون میاد لوله گاز نذاشتن.دارن برا شرکت اسفالت کار جور میکنند .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

داستان اون سه نفر هست که یکی چاله میکنه یکی لوله میذاره و یکی پر میکنه
یکروز میبینن یکی داره میکنه و یکی داره پر میکنه میپرسن قضیه چیه،میگن یکیمون باید بکنیم یکیمون هم باید لوله بذاریم و یکیمون باید پر کنیم امروز اونیکه باید لوله بذاره نیومده وبه ما ربطی نداره .ما وظیفه خودمون رو انجام میدیم .
حالا قصه شهر ما هست .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام . این مشکل در کل مجموعه عمرانی در کشور دیده می شود از طرفی شهرداری از ادارات استعلام می گیرد و اداره مربوطه برنامه و یا بودجه لازم را در ان زمان نداردو شهرداری مجبور به اسفالت می گردد او که نمی تواند هی به دنبال برنامه های اداره گاز .اب و فاضلاب . مخابرات .غیره صبر کند در این صورت هیچ خیابانی اسفالت نمی شود لذا باید بصورت کلان این ماجرا در کشور اصلاح گردد باید از ابتدا تاسیس یک خیابان هر ساله مسولین مربوطه گزارشی را مربوط به برنامه های خود برای ان منطقه ارائه دهند تا این مشکل پیش نیاید از طرفی بهترین راه حل اینکه تمام تاسیسات شهری بصورت تونل طراحی گردد شاید در ابتدا هزینه برای دولت داشته باشد اما این مجموعه تاسیسات مربوط به چند وزارت خانه هست که می توانند با تخصیص بودجه از هزینه ای اینده جلوگیر نمایند . خلاصه مدیریت و برنامه ریزی و علم و فناوری نیازمند برطرف نمودن این مشکلات است ایجاد مجموعه متخصصین مدیرت صنابع و برنامه ریزی شهری به صورت علمی نه صرفا اداری لازم کار است وگرنه هی اینجا نوشته می شود و جوابی گرفته می شود.. وشاید خیر . با تشکر

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با چند فرقون آسفالت ۸۰ درصد این چاله چوله ها پر میشه بخدا .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بدنیست که رتبه شهرداری بافق از لحاظ انجام فعالیتهای غیرگردشگری ووظایف ذاتی شهرداری از قبیل آسفالت و شیب کوچه ها و خیابانها و…رضایت کل مردم بافق هم در کشور بررسی و اعلام بشه

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در این موارد شهرداری و دستگاههای دیگه فقط جلو پاشون را میبینن اگر پول از جیب خودشون بود معلوم میشد چطور برنامه ریزی میکردن الان قشنگ تلفظ میکنن بیییت الماااال

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این آسفالت های جدید هم که انجام میشه یا سرد هست یا قیرش خیلی خیلی کم هست و به جای قیر، روغن سیاه تو اون به کار رفته و اون چسبندگی لازم را نداره و بعد گذشت یکسال و با ۲ بار بارندگی ماسه ها از هم جدا شده و ایجاد گودال و چاله میشود در ضمن زیر سازی ها هم به خوبی صورت نمی گیرد.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۳:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وخسته نباشید به اقا ی شهردارمی خواستم درباره کوچه شهید شاهپورزاده که ازنظر اسفالت خیلی خراب میباشدتوجه خاصی بنمایند چون که رفت امد سرویس دانش اموزی است با تشکر

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار نمونه گردشگری رو عشقه چاله چوله و شیب خیابون کیلویی چند –