پنجمین جشن گلریزان در بافق برگزار می شود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
پنجمین جشن گلریزان در بافق برگزار می شود

فرماندار بافق در نشست برنامه ریزی برگزاری جشن گلریزان در این شهرستان گفت: باید تدابیری اتخاذ شود تا عنوان "جشن گلریزان" عنوان اختصاصی برای ستاد دیه استان باشد.

فرماندار بافق در نشست برنامه ریزی برگزاری جشن گلریزان در این شهرستان گفت: باید تدابیری اتخاذ شود تا عنوان “جشن گلریزان” عنوان اختصاصی برای ستاد دیه استان باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست برنامه ریزی برگزاری جشن گلریزان در بافق با حضور فرماندار، رییس دادگستری، شهردار، مدیر عامل ستاد دیه استان و معاون اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی در محل دفتر کار زاده رحمانی فرماندار برگزار و پیرامون برگزاری پنجمین برنامه جشن گلریزان بافق بحث و تصمیم گیری شد.

فرماندار بافق در این نشست گفت: آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد به کاهش جمعیت کیفری در جامعه می انجامد که خروج هر زندانی از زندان در واقع به نحوی از دیگر آسیبهای اجتماعی جامعه جلوگیری می کند.

محمد زاده رحمانی افزود: با توجه به اینکه آسیبهای جدی خانواده این زندانیان را تهدید می کند و فرزندان این زندانیان به سبب نبود سرپرست و پدر خانواده در معرض آسیبهای فراوانی قرار می گیرند، ضروری است که خیرین وارد این میدان خیر شده و ضمن تحکیم و حفظ بنیان خانواده این مددجویان، در فرهنگسازی در این زمینه و همچنین گسترش مباحث پیشگیری از جرم گامی موثر بر دارند.

وی همچنین در این نشست خواستار جلوگیری از برگزاری برنامه های موازی با عنوان جشن گلریزان شد و عنوان داشت: باید تدابیری اتخاذ شود تا عنوان جشن گلریزان فقط برای ستاد دیه باشد.

در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم پرداختند و تصمیماتی اتخاذ نمودند.

در پایان مقرر شد این برنامه در ۱۵ امین روز از ماه مبارک رمضان و در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در محل پارک آبشار بافق برگزار شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اول برین کمک کنین به جاده تا مردم گرفتار زندان و دیه نشن.چرا مدیر کلای استان برای اختصاص بودجه به ادارات بافق به بافق نمیان و فقط برایی کله کردن پول مردم بافق به استان سروکلشون پیدا میشه؟ آقای عباسیان اگه خیلی خیرین برای مدارس و جاده بافق کمک جمع کنین نه برا خوش خدمتی به مر کز استانی که بافق را برا چاپیدن و تغییر مرزها فقط میشناسن. پهلوونی برای خدمت به مردم محله و شهرمونه نه غریبه هر وقت مشکلات بافق حل شد پای استان نشینارا به اینجا باز کنین جناب پهلوون!