با انتخاب و عقد قرارداد با مشاور ، طرح جامع شهر بافق وارد فاز عملیاتی شد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
با انتخاب و عقد قرارداد با مشاور ، طرح جامع شهر بافق وارد فاز عملیاتی شد

با انتخاب و عقد قرارداد با مشاور ، طرح جامع شهر بافق وارد فاز عملیاتی شد.

با انتخاب و عقد قرارداد با مشاور ، طرح جامع شهر بافق وارد فاز عملیاتی شد.

پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه جلسه نهایی انتخاب مشاور بازنگری طرح جامع شهر بافق در دفتر نقصان محمدی مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با حضور مسئولین مربوطه برگزار و مشاور تهیه طرح جامع شهر بافق در معرفی شد.

شرکت ایوان نقش جهان به عنوان مشاور طرح کار خود را آغاز نمود.

سیدعلی نوروززاده شهردار بافق در این جلسه گفت: امیدواریم طرح جامع شهر بافق که با رویکرد مشارکت و اعمال نظر مردمی کلید خورده به طرح برتر کشور در این حوزه تبدیل شود.

شهردار بافق در این جلسه از التفات و توجه ویژه مدیرکل راه و شهرسازی استان و همکارانشان که زحمات بسیاری برای این موضوع و سایر موضوعات حوزه شهری بافق متحمل شده اند تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز ، بازه زمانی مشخص و نیز عملیاتی بودن طرح را از جمله خواسته های مهم از مشاور در تهیه طرح جامع دانست و افزود طرح جامع باید بگونه ای تدوین شود که بتواند نیازهای شهر بافق را در حوزه های مختلفی همچون توسعه متوازن شهری ، بافت تاریخی ، گردشگری ، معنوی را تامین کند.

IMG_20180518_133607_349

وی تهیه طرح جامع شهر بافق را اولین طرح جامع با رویکرد جدید در استان قلمداد کرد و گفت امیدواریم با تهیه یک طرح عالی شاهد تبدیل داشته و اندیشه ها به مجموعه ای باارزش در حوزه شهری گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
قلی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۸:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینهم یک دکون دیگه ….