در نشست مشترک فرماندار بافق با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد مطرح شد:اتمام عملیات حفر و تجهیز چاه آب آشامیدنی روستای قطرم بافق / پروژه آبرسانی به روستای قطرم پایان سال جاری به اتمام می رسد

دسته: روستا
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱ خرداد ۱۳۹۷
اتمام عملیات حفر و تجهیز چاه آب آشامیدنی روستای قطرم بافق / پروژه آبرسانی به روستای قطرم پایان سال جاری به اتمام می رسد

پروژه‌های آب و فاضلاب روستایی در جلسه مشترک امروز فرماندار و بخشدار مرکزی بافق با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد پیگیری شد.

پروژه‌های آب و فاضلاب روستایی در جلسه مشترک امروز فرماندار و بخشدار مرکزی بافق با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در این جلسه که در دفتر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در یزد برگزار شد پیرامون برنامه آبرسانی پایدار به روستای قطرم بحث و تبادل نظر شد.

فاتحی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد در این جلسه عنوان نمود: حفر و تجهیز آب آشامیدنی قطرم به پایان رسیده و به زودی عملیات اجرای ۲۷ کیلومتر خط انتقال آن به سمت این روستا تحویل پیمانکار میگردد.

وی برنامه زمانبندی اتمام این پروژه را پایان سال جاری اعلام نمود.
همچنین در این جلسه اعلام شد امور متفرقه پروژه بزرگ مجتمع آبرسانی مبارکه نیز تا پایان ماه جاری به پایان می‌رسد و این پروژه با اعتبار تقریبی ۶ میلیارد تومان آماده بهره‌برداری می‌شود.

در پایان این جلسه موضوع آبرسانی به روستای حسن آباد بافق نیز مطرح و پیرو پیگیری های قبلی مقرر شد ظرف هفته آینده طرح مطالعاتی آن نهایی و با برآورد هزینه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۱
برچسب ها: