فرماندار بافق گفت:رشد ۲۸ درصدی افزایش خرید شرکت ها و کارخانجات از بازار شهرستان در سال ۹۶

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۸ خرداد ۱۳۹۷
رشد ۲۸ درصدی افزایش خرید شرکت ها و کارخانجات از بازار شهرستان در سال ۹۶

زاده رحمانی فرماندار بافق در نشست با اعضای هیئت رییسه جدید اتاق اصناف گفت: خرید شرکت ها، کارخانجات و معادن از بازار شهرستان در سال گذشته حدود 28 درصد رشد نسبت به مدت مشابه قبل داشته است.

IMG_20180529_141738_598

زاده رحمانی فرماندار بافق در نشست با اعضای هیئت رییسه جدید اتاق اصناف گفت: خرید شرکت ها، کارخانجات و معادن از بازار شهرستان در سال گذشته حدود ۲۸ درصد رشد نسبت به مدت مشابه قبل داشته است.

IMG_20180529_141748_402

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ رییس و اعضای جدید اتاق اصناف شهرستان بافق با حضور در محل دفتر کار فرماندار با زاده رحمانی دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این نشست رییس و اعضای اتاق اصناف به بیان مسائل و مشکلات اصناف و بازاریان بافق از جمله لزوم افزایش میزان خرید شرکت ها از بازار شهرستان، ساماندهی جمعه بازار و دستفروشان سطح شهر، جلوگیری از ورود کالاهای غیرمجاز با تولید مشابه در داخل شهر از بیرون از شهرستان، رفع تداخل صنفی برخی از صنوف و… پرداختند و خواستار پیگیری جهت رفع آن شدند.

فرماندار بافق نیز در ادامه این نشست ضمن خیرمقدم و تبریک به رییس و اعضای جدید اتاق اصناف شهرستان گفت: ما در جایگاه فرمانداری باید همه جوانب امور را مد نظر قرار دهیم و برای ساماندهی دستفروشان و روزبازار و جمعه بازار تابع قانون هستیم ضمن این برخی از صنوف نیز باید دو حد امکان قیمت ها را تعدیل کنند تا شهروند بافقی اکثر مایحتاج خود را از داخل بافق تامین کند نه اینکه راهی شهرهای دیگر حتی مهریز و کوهبنان شود.

محمد زاده رحمانی پیرامون افزایش میزان خرید شرکت های از بازار داخلی شهرستان تصریح کرد: با رایزنی هایی که در سال گذشته با مدیران شرکت ها، کارخانجات و معادن شهرستان صورت گرفت میزان خرید از بازار شهرستان در سال ۹۶ رشد حدودا ۲۸ درصدی نسبت به مدت مشابه قبل را داشت.

وی پیرامون جلوگیری از ورود کالاهای غیرمجاز که مشابه آن نیز در داخل شهرستان تولید می شود، عنوان کرد: با صنوفی که کالاهای غیرمجاز را وارد شهرستان می کنند برخورد خواهد شد.

فرماندار بافق در پایان سخنان خود پیرامون تکمیل ساختمان اتاق اصناف نیز قول مساعدت داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۱
برچسب ها: