حضور چشمگیر جامعه ورزشی در راهپیمایی روز جهانی قدس

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
حضور چشمگیر جامعه ورزشی در راهپیمایی روز جهانی قدس

جامعه ورزش شهرستان بافق در راهپیمایی روز قدس حضور چشمگیری داشتند.

جامعه ورزش شهرستان بافق در راهپیمایی روز قدس حضور چشمگیری داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به همراه کارمندان این اداره و مسوولان هیات های ورزشی و ورزشکاران خود با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس همگام با سایر مردم ولایتمدار شهرستان بافق حضور چشمگیری داشتند.

ورزشکاران شهرستان بافق با لباس های ورزشی خود در راهپیمایی روز قدس حضور یافته اند که این امر جلوه خاصی به راهپیمایی داده و حضور ورزشکاران رزمی کار با لباس های مخصوص به رشته خود، در راهپیمایی نمایان بود .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در حاشیه این راهپیمایی گفت : ورزشکاران و جامعه شهرستان با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، یک بار دیگر نشان دادند که در برابر ظلم، جنایت و کشتار مردم، کودکان و زنان مظلوم و بی دفاع فلسطین سکوت نمی کند.

رضا نارگانی افزود : روز قدس میدان مبارزه حق علیه باطل است و کشته و زخمی شدن مسلمانان روزه دار در نوار غزه توسط رژیم اشغالگر قدس و سکوت جامعه جهانی و سازمان های بین المللی نفرت و انزجار هر انسانی را بر می انگیزد.

وی بیان کرد : خوشبختانه امسال در روز جهانی قدس پرشور تر از گذشته در راهپیمایی حضور یافتیم تا بار دیگر با حماسه خود از مظلومان فلسطین اشغالی حمایت کنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۲
برچسب ها: