آیا فرماندار بافق برای رفع مشکل خانواده های معلولی که خانه شان آسیب دیده اقدامی کرده است؟

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

فرماندار بافق در گفتگو با خبرنگار “بافق فردا ” در خصوص مشکل حادث شده برای چند خانواده معلول بافقی که منازل نوسازشان دچار مشکل گریده است گفت:
آنچه مشخص است یک قصور و کوتاهی یا در مکان یابی احداث این منازل یا در نحوه احداث سازه و بنا صورت گرفته است و علت اصلی آن باید توسط کارشناسان عمران مشخص و اعلام شود.
محمد زاده رحمانی افزو: بلافاصله بعد از اینکه متوجه این مشکل شدم بازرس و کارشناس عمران فرمانداری را برای بازدید از محل اعزام نمودم تا گزارشی از علت این مشکل تهیه نماید.
وی ادامه داد: از رییس اداره بهزیستی بافق نیز خواستم که به همراه رییس نظام مهندسی ساختمان شهرستان برای بررسی مشکل منازل مد نظر در آنجا حضور یابند که آنها نیز گزارششان را ارسال نمودند و رسانه ای هم شده است.
فرماندار بافق از دیدار و ملاقات خود با خانواده هایی که در این زمینه دچار مشکل گردیده اند نیز گفت و از رایزنی های انجام شده با مدیر کل بهزیستی استان نیز سخن به میان آورد.
زاده رحمانی افزود: پیگیری برای رفع مشکل این خانواده ها را طی صحبت با دادستان شهرستان بافق برای اعزام کارشناس رسمی دادگستری انجام داده و منتظریم تا اوایل هفته آینده نظر خود را اعلام نمایند.
فرماندار بافق ادامه داد: اگر تشخیص این بود که حضور این خانواده های محترم در دو ساختمان مذکور با مخاطره همراه است ظرف هفته آینده اداره بهزیستی با همکاری موسسات خیریه دو مکان اسکان موقت در اختیار ایشان قرار خواهد داد تا اقدامات بعدی صورت گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نه