بزرگان شهر نظارت بیشتری بر عملکرد مسوولین ادارات داشته باشند

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
پنج شنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

مدتی است که رئیس یکی از ادارات بافق که اتفاقا غیر بومی است و از ابتدای کارش در بافق بوده و به نوعی نمک خورده بافقیهاست با کارکنان و زیر مجموعه و گاهی با ارباب رجوع خود بد رفتاری می کند و با غرور و تکبر خاصی بر مجموعه حکومت می کند.

جالب است که در انظار و در برابر بالا دستی ها چنان مظلوم نمایی می کند و اظهار بی میلی نسبت به ادامه مدیریت خود دارد .

درخواست استعفا دارد که مسئولین رده بالاتر باورشان شده و ادامه حضورش بر مجموعه را نوعی ایثار و از خود گذشتگی می دانند. از طرفی وقتی متوجه می شود که برای پیگیری مدیر جدید تعدادی از کارکنان مجموعه با افرادی رایزنی می کنند آنها را فرا می خواند و گله و در ادامه هر طوری که بتواند نقره داغشان میکند.

جالب است حالا آن قدر متکبر و مغرور شده که از طرفی برای رفع مشکلات جلسه برگزار می کند تا نواقص برطرف شود ولی به دلیل عدم سعه ی صدر ونداشتن پاسخ قانع کننده به سوالات و انتقادات با معترضین و منتقدین به شیوه ی مدیریت شان در جلسه توهین میکند و حرمت کارکنان را در برابر ارباب رجوع نگه نمی دارد که متاسفانه خطرناک است و با اینکه چندین دفعه از کانالهای مختلف و دوستان به ایشان تذکر داده شده ولی فایده ای نداشته و ممکن است خدای ناخواسته عواقب خطرناکی داشته باشد.

ان شاءالله که بزرگان و مسئولین شهرستان نظارت بیشتری بر عملکرد روسا و مدیران زیر مجموعه خود داشته واز بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند. با تشکر از منعکس کنندگان گلایه های مردم و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهرآشوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا زمانی که حضرت آقای … در شهر مسئولیت دارند فرد بومی اجازه رشد در شهرستان ندارد. افراد غیربومی بیشتر چاپلوسی می کنند و زجر آن را کارمندان بافقی می کشند.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام، عملکرد فرمانداری شهرستان در سالهای گذشته در نظارت بر کار رؤسای ادارات بیشتر بوده ولی در سالهای اخیر کمرنگ تر شده. برخی رؤسا که غیربومی بوده با مظلوم نمایی بین مردم، اظهار میدارند که در حال پیگیری کار مردم هستند و خود را خیلی فعال و دلسوز نشان می دهند اما حقیقت چیز دیگری است.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درست مثل … بافق که مدیر غیر بومی با همراهی معاون بومی خودتیشه به ریشه … وبافق میزند.اگر کسی هم اعتراضی بکند به روز سیاه مینشیند.پارتی بازی وحق کشی دراینجا بیداد میکند

فارس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
لاقل نام میبردین کیه بتونیم نظر بدیم یا شاید شاهد بودیم یا تایید کنیم

ارباب رجوع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شاید دلیل دیدن نواقص این ریس ونشان ندادن هیچ عکس العملی داشتن رابطه با یکی از مسولین درجه اول شهر باشد البته به گقته خود این ریس ودر جریان قرار داشتن عدم مدیریت این ریس توسط آن مقام مسئول و خدا برسد به داد کسانی که کارشان به دست این ریس بیفتد.

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۸:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام به نظر می رسد که بعضی از مدیران باورشون نمیشه که یک روزی باید این میز ریاست را ترک کنند و باید حتما با زور و خواری عوضشون کنند. اگر کسی دید نمی تونه با سعه ی صدر و اخلاق خوش، مدیریت کند و زیر مجموعه دیگه دوستش ندارند و دارند زورکی تحملش می کنند اگر استعفا بدهد خیلی سنگینتر است که روز به روز از طرفی باعث رنجش خاطر زیر مجموعه ی خودش شود و از طرفی باعث خواری خودش شود.

غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۴:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گوش اگر گوش وتو و ناله اگر ناله من آنکه البته به جایی نرسد فریاد است

زیر مجموعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
اسمش بگو فقط بین چه میشه …

داوود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ریس اداره ای که کارشون بیرون از شهره

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احتمالا چون از شهر دوره آقایان وقت نمی کنند سری بزنند