مرداد ماه سالجاری رخ می دهد:حضور متخصصین کلیه و رادیولوژی در بیمارستان بافق

دسته: علمی - پزشکی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۳ تیر ۱۳۹۷
حضور متخصصین کلیه و رادیولوژی در بیمارستان بافق

رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق گفت: متخصصین کلیه و رادیولوژی از مرداد ماه سالجاری بیماران را ویزیت می کنند.

رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) بافق گفت: متخصصین کلیه و رادیولوژی از مرداد ماه سالجاری بیماران را ویزیت می کنند.

مسعود دانشی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار” بافق فردا ” عنوان کرد: ۹۰ درصد کارهای مربوط به جذب متخصصین مذکور انجام شده است.

وی افزود: زیرساخت های لازم برای راه اندازی رادیولوژی دیجیتال اعم از خرید دستگاه و سرب کوبی اتاق با اعتبار ۵۰ میلیون تومان در حال انجام است.

دانشی همچنین با اشاره به تجهیز اتاق رادیولوژی به دستگاه ماموگرافی عنوان کرد: بزودی این دستگاه نیز با همکاری فرمانداری شهرستان خریداری می شود.

رئیس بیمارستان بافق از راه اندازی کلاس آمادگی زایمان خبر داد و تصریح کرد: مادران باردار آموزش های لازم قبل از زایمان را در این اتاق فرا خواهند گرفت و هدف اصلی از ایجاد چنین مکانی تشویق خانمهای باردار به سمت زایمان طبیعی است.

وی در ادامه از بکارگیری یکی از کارکنان بیمارستان برای گزارش روزانه از روندکار، درخواست، شکایت، نظرات و انتقادات بیماران بستری شده خبر داد.

رئیس بیمارستان بافق در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در تدارک انجام این عمل هستیم که لحظاتی پس از بستری بیماران شماره مدیر بیمارستان از طریق پیامک در اختیار آنان قرار گیرد و مطالبات مردمی پیگیری و رصد شود.

دانشی همچنین در خصوص ادامه ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی بیمارستان ولیعصر گفت: با همکاری دانشگاه این روند نیز تسریع خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۹
برچسب ها: