فرماندار بافق در نشست خبری گفت:ارتقا نمایندگی میراث فرهنگی بافق به اداره

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۴ تیر ۱۳۹۷
ارتقا نمایندگی میراث فرهنگی بافق به اداره

فرماندار شهرستان بافق در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت: نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به اداره ارتقا پیدا می کند.

فرماندار شهرستان بافق در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران گفت: نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به اداره ارتقا پیدا می کند.

محمد زاده رحمانی با بیان اینکه سقف امتیاز برای این امر فراهم شده است اظهار داشت:با پیگیری های نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و جلسه با رییس سازمان اداری میراث کشور درخواست ارائه شده است.

وی افزود: با تشکیل اولین جلسه ارتقا نمایندگی در سازمان میراث کشور پرونده بافق نیز طرح موضوع می شود.

زاده رحمانی همچنین عنوان کرد:تاکنون خللی در کارها ایجاد نشده و بودجه نمایندگی میراث فرهنگی جهشی افزایش یافته است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار” عصر بافق” در خصوص حکم فرمانداری یزد بیان کرد: تابع سیاست وزارت کشور هستیم و برآورد تغییرات پی در پی فرمانداران در بافق به نفع استان و شهرستان نبوده است.

فرماندار بافق با بیان اینکه پیگیری از سوی نماینده مردم و امام جمعه برای ماندن در فرمانداری بافق صورت گرفته است تصریح کرد: با موافقت استاندار بر این امر ما نیز تابع هستیم.

زاده رحمانی از معرفی رضا فلاح به استانداری برای سمت فرمانداری بافق ابراز بی اطلاعی کرد.

وی همچنین در پاسخ به اینکه چرا موزه های بافق ثبت ملی نمی شود خاطر نشان کرد: باید فرم های خاص تکمیل شود مجوز گنجینه و موزه برای بافق اخذ شده است.

مقام مسوول در پاسخ به این سوال که چرا حق تشعشعات شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق به مردم و کارگران پرداخت نمی شود بیان کرد:سازمان انرژی اتمی و محیط زیست باید آن را تایید کند‌.

وی افزود:از طریق مراجع ذیصلاح موضوع را پیگیری خواهم کرد گرچه در ۴ سال گذشته این شرکت به عنوان صنعت سبز اعلام شده و حق آلایندگی به شهرداری را نیز پرداخت نمی کند.

زاده رحمانی در ادامه در پاسخ به این پرسش که چرا به عنوان رییس شورای ورزش شهرستان نظارتی بر روی عملکرد و هزینه کرد باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن انجام نمی دهید خاطر نشان کرد:تمایلی به حضور در هیات امنا آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) و هیات مدیره باشگاه ندارم.

وی عنوان کرد: بودجه سالیانه باشگاه فرهنگی ورزشی ۵ میلیارد تومان است و هفته گذشته اعضای هیات مدیره گزارش عملکردی را ارائه داده اند.

فرماندار بافق گفت: تاکید بنده بر روی اهمیت ویژه به ورزش فوتبال است تا این ورزش به حاشیه نرود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها: