رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق تاکید کرد:محدودیت های احداث صنایع جوار معدنی رفع شود

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
محدودیت های احداث صنایع جوار معدنی رفع شود

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق خواستار رفع محدودیت برای احداث صنایع جوار معدنی در این منطقه شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق خواستار رفع محدودیت برای احداث صنایع جوار معدنی در این منطقه شد.

محمد رنجبر در اولین جلسه کارگروه تخصصی اقتصادی زیر مجموعه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با دستور کار پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای پرورش ماهی تیلاپیا و همچنین مشکلات کارخانجات تعمیرات لکوموتیو و راههای گسترش این صنعت در شهرستان بافق که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: بافق به دلیل موقعیت جغرافیایی از نظر تامین آب مشکل خاصی ندارد‌.

وی با اشاره به رفع بهانه و محدودیت برای استقرار صنایع جوار معدنی و پرورش ماهی تیلاپیا در بافق ابراز امیدواری کرد خواسته مردم شهرستان پس از گذشت چندین سال به نتیجه برسد.

رنجبر با بیان اینکه ذهنیت مردم بافق به سمت عدم همکاری مسوولین برای توسعه این شهرستان سوق داده شده است خاطر نشان کرد: خواسته بحق شهروندان بافقی در رابطه با احداث چرخه کامل فولاد اجرایی و عملیاتی شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با اشاره به اینکه در برخی نقاط استان به تعداد انبوه صنایع پرآبخواه مستقر شده است عنوان کرد: حدود ۲۰ سال پیش در زمان ریاست جمهوری آیت الله هاشمی رفسنجانی طرح کویرزدایی با کاشت اسفناج وحشی مطرح و تعدادی از افراد چاههایی را در اختیار گرفتند و عملیات اجرایی این طرح صورت نگرفت لذا بررسی سرنوشت مجوز چاهای مذکور توسط مسئولین، ضروری است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۷
برچسب ها: