زیرگذر امام علی مهریز تا 40 روز آینده بهره‌برداری می‌شود

دسته: اقتصادی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۱

خبرگزاری فارس: رئیس اداره راه و شهرسازی مهریز گفت: زیرگذر امام علی مهریز به عنوان پرترددترین مسیرهای ییلاقی استان یزد تا 40 روز آینده بهره‌برداری می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، شعبان جمشیدی امروز در بازدید فرماندار مهریز از پروژه زیرگذر امام علی(ع) با بیان اینکه پیمانکار برای تکمیل این طرح به 40 روز زمان نیاز دارد، اظهار داشت: زیرگذر امام علی(ع) مهریز به عنوان راه دسترسی به روستاهای خوش آب و هوا، ییلاقی و سرسبز شهرستان مهریز از جمله منشاد، میانکوه، دامگاهان و تنگ چنار از پرترددترین مسیرهای ییلاقی استان به شمار می‌رود که برای رفاه حال مسافران و همشهریان تا تکمیل پروژه، راه دسترسی فرعی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار اولیه 100 میلیون تومان برای اجرای این پروژه در نظرگفته شده‌ است، افزود: مبلغ 100 میلیون تومان دیگر نیز برای آسفالت و تکمیل زیرگذر امام علی(ع) نیاز است که مساعدت مسئولان استان و فرماندار مهریز را می‌طلبد.

جمشیدی با بیان اینکه فاضلاب جمع آوری آب‌های سطحی برای زیرگذر احداث شده، اظهار داشت: یک میدان در خروجی زیرگذر احداث و یک میدان نیز در ورودی زیرگذر در حال تکمیل است.

فرماندار مهریز نیز در این بازدید اظهار داشت: ساماندهی ورودی شهرستان مهریز به عنوان پرتردد مسیرهای استان با اعتبار اولیه 2 میلیارد تومان آغاز شد.

مهدی کیانی مقدم با تاکید بر تسریع در اجرای این پروژه افزود: تقاطع غیر همسطح در ورودی مهریز و جاده سنتو یکی از آروزهای دیرینه مردم شهرستان مهریز بوده که با پیگیری‌های فراوان، مناقصه آن اوایل شهریور ماه انجام و شرکت جهاد نصر یزد به عنوان پیمانکار اجرای این طرح معرفی شد.

وی افزود: این پروژه با احداث پل در دو نقطه، مشابه میدان امام حسین (ع) یزد اجرا خواهد شد که مبلغ پیمانی آن 115 میلیارد و 833 میلیون و 913 هزار و 13 ریال از محل اعتبارات پروژه‌های ملی است.

کیانی مقدم ضمن قدردانی از همکاری و تعامل مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد اظهار داشت: اجرا و تکمیل این پروژه نیازمند همکاری هر چه بیشتر مردم و دستگاه‌های اجرایی شهرستان است که تاکنون در این زمینه کوتاهی صورت نگرفته و نخواهد گرفت.

وی همچنین از همکاری سپاه مهریز با آزادسازی مسیری از اجرای پروژه قدردانی کرد و اظهار داشت: اجرای کامل این پروژه طی مدت 15 ماه به عنوان دروازه جنوبی استان یزد که امری ضروری نیز به شمار می‌رود، اجرا خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها: