دبیر کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق گفت:ضرورت پایبندی به تعهدات صورتجلسه۹/۶/۹۳

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
ضرورت پایبندی به تعهدات صورتجلسه۹/۶/۹۳

دبیر کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _ بافق خواستار پایبندی به تعهدات صورتجلسه ۹۳/۶/۹شد.

دبیر کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _ بافق خواستار پایبندی به تعهدات صورتجلسه ۹۳/۶/۹شد.

حسن امیرزاده در جلسه شورای داوری که به منظور پیگیری تخصیص ۱۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با حضور اعضای صندوق، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، معاون فرماندار و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق در هیات داوری و در تهران برگزار شد با اشاره به تشکیل جلسه در سال ۹۳ برای پیگیری حقوق مردم بافق اظهار داشت:چرا مجموعه ای که سالیانه هزار و چهارصد میلیارد تومان درآمد دارد و برای کشور عائدات و منفعت داشته هنوز در خم دو بانده کردن محور اصلی تردد خود باقی مانده است.

وی عنوان کرد: بزرگترین اعتراضات کارگری، تشکیل پنج جلسه در شورای امنیت کشور و شورای کمیسیون کارگری برای احقاق حق مردم بافق برگزار شده است اما جای سوال است چرا بعد از این پیگیری ها هنوز باید بنشینیم و برای مردمی حرف بزنیم که از ابتدای سال بیش از ۱۷ نفر در محور اصلی تردد بین شهری خود کشته داشته است.

عضو شورای اسلامی شهر بافق با اشاره به تشکیل جلسه ای از ساعت نه شب تا اذان صبح با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی و دیگر مسوولین استان و شهرستان برای احقاق حقوق مردم تصریح کرد: بافق و مردمان آن چوب خورده بسیاری از وعده و وعیدها هستند.

امیرزاده با بیان اینکه چرا عسکری، دریه، شهبازی و… ذیل صورتجلسه ۹/۶ را امضا کرده اند خاطر نشان کرد: آنقدر موضوع حساسیت داشت که مسوولین از کشور با اختیار تام در شورای تامین استان حاضر شدند.

وی ادامه داد:جهانگیری دستور خود را به صندوق بازنشستگی و مدیرعامل شرکت سنگ اهن ابلاغ کرد تا حق بافق مد نظر قرار گیرد اما انگار کسی توجه ای به این دستورات ندارد؟!!!

عضو شورای اسلامی شهر بافق با بیان اینکه ۴۶ صورتجلسه تنظیم و به مردم تعهد داده شد تا پیگیری حقوق بحق آنان باشیم یادآور شد:مردم بافق زخم خورده اند بهشت معادن ایران، بزرگترین بلوک معدنی در این شهر است اما از محرومیت و عقب ماندگی رنج می برد.

امیرزاده با بیان اینکه اصل قانون ۴۴ اساسی و دستور مقام معظم رهبری روی چشم قرار دارد گفت:شما بگویید حق مردم چه می شود؟!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت به جناب امیرزاده، حق گرفتنی است نه دادنی