باید با دولت احمدی‌نژاد «کج‌دار و مریز» مداراکنیم تا وقتش برسد

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
جمعه - ۲۱ مهر ۱۳۹۱

حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده  عضو فراکسیون اصولگرایان: باید با دولت احمدی‌نژاد «کج‌دار و مریز» مداراکنیم تا وقتش برسد

شخصیت های موثر نظام نظر دارند که ما این چند مدت باقی مانده از عمر دولت را مدارا کنیم تا سپری شود، تا شاید دولت مقداری در برابر این حسن رفتار، عکس العمل مثبتی نشان دهد؛ باید کج دار و مریز طی کنیم، تا این دولت تمام شود.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفتگو با اعتدال، گفت: شخصیت های موثر نظام نظر دارند که ما این چند مدت باقی مانده از عمر دولت را مدارا کنیم تا سپری شود، تا شاید دولت مقداری در برابر این حسن رفتار، عکس العمل مثبتی نشان دهد؛ باید کج دار و مریز طی کنیم، تا این دولت تمام شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی افزود: رییس دولت آینده باید خیلی زحمت بکشد تا بتواند مسائل اتفاق افتاده و مشکلات این دولت را ترمیم کند.
نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در دولت بعدی مشکلات زیاد است؛ دولت فعلی برای به نتیجه رساندن طرح های مهر ماندگار بودجه های کلانی را تزریق کند و دولت بعدی با مشکلات کمبود مالی و هزینه ای برای نیمه دوم سال آینده مواجه شود و قطعا فشار بر دولت بعدی زیاد خواهد بود.
وی در خاتمه گفت: نزدیکان و نامزدهای مطلوب دولت فعلی، در انتخابات شانسی ندارند، با این وضعیت موجود و اتفاقات رخ داده مردم اقبالی بر آنها نخواهند داشت و با توجه به نوع برخوردهایی که از دولت فعلی علیه ارگان‌ها و نهادهای اصیل و تاثیر گذار کشور دیده شده است، هیچ کس به آنها اقبال نخواهد داشت و رای نمی دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقي شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۸:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

كم اورديد بعد از هفت سال ميگيد كج دار مريز بخواهيد يا نخواهيد دولت عمرش داره تموم ميشه و شما كاري نمتونيد بكنيد همانطور كه دولت نتونست با گراني كاري بكنه.

علی شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تو هم مثل احمد ی نزاد برای بافق چکار کردی

هاشم شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۵:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احمدی نزاد مردی است غیور ودلسوز. با این همه حرف وحدیث ها برای انقلاب کار کرد حضرت آقا امام خامنه ای هم پشتش است.
انقلاب برای شکم نبود.شما بافقی ها که ماشاالله بعضی هاتون اوضاعتون خوبه.دکتر 7 سال خدمت به انقلاب کرد.
عاشق دولت خدمتگزار

رنجبر بافقي شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر حضرت عالي خدمت گذار صادقي براي مردم بافق بوديد استاندار يزد نمي توانست در اين موقعيت حساس فرماندار بافق را باز نشست نمي كرد
چرا سكوت كرديد ؟
الان فرماندار نداريم
در اين زمان تا انتخابات هم كسي ديگر اين مسئوليت را نمي پذيرد
تا امدن دولت بعدي بافق بي فرماندار خواهد ماند
نبود فرماندار ونارضايتي مردم خيلي بد است
اين همه ادعا كجا رفت

حسن سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۶:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دخیل جنابعالی نتونستی یک فرماندارکه عضو کوچک و نماینده سیاسی دولت را علیرغم قولی که داده بودی نگه داری حالا برای بزرگترش خط ونشون میکشی

;lhg پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۱ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای باصطلاح بزرگ ما مردم بافق چرا گذاشتی معدن خصوصی بشه والله بالله ما نماینده نمی خواهیم

عباس دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

…واقعا که…