فرماندار شهرستان بافق :افتتاح مدرسه خادمیان پرونده مدرسه دو شیفتی در بافق را بست

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۴ مهر ۱۳۹۷
افتتاح مدرسه خادمیان پرونده مدرسه دو شیفتی در بافق را بست

فرماندار شهرستان بافق با بیان اینکه افتتاح مدرسه زنده یاد خادمیان دو ویژگی خاص دارد گفت: مدرسه از جمله پروژه هایی بود که مانند برخی پروژه ها و طرح های دیگر از سال ها پیش بر روی زمین مانده و حدود ١۴ سال از زمان شروع احداث آن می گذشت.

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۱۵۹۲۷

فرماندار شهرستان بافق با بیان اینکه افتتاح مدرسه زنده یاد خادمیان دو ویژگی خاص دارد گفت: مدرسه از جمله پروژه هایی بود که مانند برخی پروژه ها و طرح های دیگر از سال ها پیش بر روی زمین مانده و حدود ١۴ سال از زمان شروع احداث آن می گذشت.

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۱۵۷۴۴

زاده رحمانی ضمن تقدیر از تلاش و زحمات پیمانکار این طرح و دیگر عوامل اظهار داشت: برای ساخت مدرسه ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۱۰۰۲۷

فرماندار بافق با اشاره به اینکه ۳۰ درصد مراحل اولیه ساخت توسط خیر انجام شد عنوان کرد: با پیگیری های شهرستان طرح با همکاری نوسازی مدارس به پایان رسید.

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۱۰۰۰۷

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۵۲۴۴

زاده رحمانی افتتاح مدرسه خادمیان را نقطه عطف شهرستان عنوان کرد و یادآور شد:پرونده مدرسه دو شیفتی با اجرای این طرح بسته شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اخلاق مداری پیمانکار و اتمام طرح در موعد مقرر تصریح کرد:با توجه به اینکه پیمانکار علم به تعطیلی پروژه درطول چند سال و نبود بودجه کافی داشته ،ولی باز هم از ساخت مدرسه امتناع نکرده است.

۲۰۱۸۰۹۲۶_۱۰۴۰۲۴

فرماندار بافق همچنین به مطالبات پیمانکار اشاره ای کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و درایت مسوولان استان مبلغ بدهی نیز بزودی پرداخت شود.

نیک محضر پیمانکار ساخت مدرسه زنده یاد خادمیان نیز در ادامه این گفتگو بیان داشت: بدون تردید اگر نبود همدلی و همراهی و پیگیری خادمان بی منتی که در این عرصه نقش آفرینی کردند امروز ناظربه بارنشستن این پروژه بعد از چند سال نبودیم .

وی گفت: برخودفرض و لازم میدانم از زحمات و همراهی فرماندار، مدیرکل نوسازی مدارس ‌و مدیران فعلی و سابق آموزش و پرورش بافق ‌و نیروهای تحت مدیریت خود که از یزد به بافق عزیمت و ارائه خدمت داشتند و تمام عزیزانی که به هر نحو تشریک مساعی کردند تشکر و قدردانی نمایم.

ا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
الهه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی عکس از دانش آموزان کار می کردید همه مسئولان!!!!!

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ - ۳:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند به آقای خادمیان و خانواده عزیزشان خیر و برکت وطول عمر بدهد و روح جوان از دست رفته شان غریق رحمت پروردگار گردد.ان شاء الله