معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۱
معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بافق
با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بافق و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق؛ با حضور بمانعلی باقیان، فرمانده سپاه ؛ محمدرضا ناظری مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بافق ؛ رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه، مراسم معارفه مهدی کمالی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بافق در سالن کنفرانس دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.
در این مراسم باقیان، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه اعضای بسیج دانشجویی، بر ارتقاء سطح علمی و اندیشه سازی در دانشگاه، رسالت امروز بسیج دانشجویی را زمینه سازی برای تحقق این خواسته مقام معظم رهبری دانست.
وی در ادامه با تشریح اهداف تهاجم فرهنگی غرب، از دانشجویان بعنوان افسران جنگ نرم، خواست برای مقابله با این تهاجم، با تحقیق و اندیشه وارد عمل شوند.
در پایان این مراسم از خدمات احسان چگونیان، تقدیر شد و حکم مهدی کمالی بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی از طرف فرمانده سپاه پاسداران ابلاغ شد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
در پناه حق__Aliugd1 یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم خوبه یه بافقی شد رییس …مثل رییس خود دانشگاه ادم غیر بومی نذاشتن …

ناشناس یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهر فرماندار ندارد

ناشناس دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتي بافقيها متحد نيستند هر كس مي خواهدمدير بشود

احسان چ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام این خبر چند اشکال داره 1- اسم مسئول بسیج دانشجویی شهرستان محمد رضا ناظمی است نه (ناظری)2- اسم مسئول بسیج دانشگاه هم محسن کمالی است نه(مهدی)3- ایشان بچه بندراست نه بافق(قابل توجه علی آقا)