فرماندار بافق خواستار شد:تسریع در راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای شهرستان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - 17 اکتبر 2018
تسریع در راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای شهرستان بافق

زاده رحمانی فرماندار بافق در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد بر لزوم تسریع در راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای این شهرستان تاکید کرد.

زاده رحمانی فرماندار بافق در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد بر لزوم تسریع در راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ زاده رحمانی با حضور در دفتر رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد خواستار تسریع در راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای بافق شد.
فرماندار بافق در این دیدار ضمن اشاره به شرایط خاص و ویژه شهرستان بافق در جذب هنرجو در هنرستانها، تربیت نیروی تخصصی در دانشکده فنی و حرفه ای جهت ورود به بازار کار را یک ضرورت دانست.
در ادامه این نشست، میرفخرالدینی ضمن تشکر از حضور و اعلام آمادگی فرماندار شهرستان جهت تسهیل و تسریع در روند انجام کار ، قول مساعد داد تا به زودی مجوزهای لازم صورت پذیرد.
در این دیدار، علی اصغر رنجبر که به عنوان مسئول پیگیری و راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای بافق معرفی شده است در رابطه با شرایط خاص منطقه از لحاظ تعداد هنرجو، وجود اساتید مجرب و امکانات موجود درشهرستان که منجر به توسعه کمی وکیفی دانشکده خواهد شد مطالبی بیان نمود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 17 اکتبر 2018 - 10:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.اقای فرماندار ایا اطلاع از اوضاع و احوال دانشگاه های شهرستان دارند و پیگیر ایجاد دانشگاهی جدید هستند؟ایا بافق با این تعداد جمعیت ظرفیت دانشگاه جدید دارد؟خبر دارند دانشگاه آزاد از نبود دانشجو در پرداخت حقوق عاجز است؟پیام نور دانشجو ندارد.لطفا جنابتان فکری به حال دانشگاه آزاد بردارید که ۱۰۰ خانوار نانخور دارد و دانشجو ندارد.