هیات پهلوانی بافق هفته تربیت بدنی را باشکوه آغاز کرد

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 18 اکتبر 2018

IMG_20181018_224636_307

هیئت پهلوانی و زورخانه ای بافق امشب به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی مراسم باشکوهی با حضور بیش از چهل ورزشکارنونهال همراه با خانواده های آنان و جمع کثیری از ورزشکاران و ورزش دوستان، مسئولین اداری و ورزشی در زورخانه رحیم هدایت برگزارنمود.

IMG_20181018_224631_337

در این مراسم زیبا و دیدنی که مورد تحسین حضار قرارگرفت ابتدا رضا نارگانی ریاست اداره ورزش و جوانان بافق ضمن تشکر از حضورورزشکاران و خانواده های آنان و سایر شرکت کنندگان گفت: خرسندم که در این مراسم شاهد هنرنمایی زیبای نونهالان بافقی در حضور خانواده هایشان بودم و این نشان از همت هیئت پهلوانی بافق با ریاست حاج عزیز الله عباسیان و حمایت مربی این ورزشکاران است.

امیدوارم تمام هیئت های دیگر نیز همین گونه فعال باشند.

حاج عزیزالله عباسیان رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای بافق نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به فرماندار به عنوان ریاست شورای ورزش شهرستان و ریاست اداره ورزش و جوانان، بخشدار و سایر شرکت کنندگان گفت: هم اکنون که کشورهای بیگانه قصد دارند با تهاجم فرهنگی جوانان و نوجوانان میهن اسلامی ایران را مورد حمله خود قرار دهند وزارت ورزش در کشور وادارات ورزش در استانها و شهرستانها نقش مهمی در جلوگیری از این تهاجمات ایفا می کنند.

وی عنوان کرد : من به عنوان رییس هیئت پهلوانی از مدیر عامل سابق سنگ آهن و مدیر عامل فعلی صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور که نه تنها کمک های شایانی را در جهت ورزش کارکنان شرکت سنگ آهن در راستای سلامت و شادابی کارکنان انجام دادند بلکه به ورزش شهرستان و علی الخصوص به ورزش پهلوانی کمک کردند تشکر می کنم.

وی درادامه صحبت خود ضمن تبریک به مناسبت انتصاب بجا وشایسته علی اکبر رحیمی بافقی به عنوان مدیر عامل سنگ آهن مرکزی گفت: وی از برجسته ترین و زبده ترین مدیران استان می باشد که همواره در پست های کلیدی در جهت تقویت اقتصاد کشور فعالیت نموده و اکنون که خدا خواسته است وی قبول زحمت کند با سابقه ای که از وی به عنوان یک دوست دارم انشالله با کمک و همراهی مردم ولایتی بافق و کارکنان صدیق و زحمتکش شرکت سنگ آهن در توسعه وضعیت شرکت و ارتقا کمی و کیفی آن موفق خواهد بود .

و همچنین در کمک به توسعه مبلمان شهری و کمک به امر ورزش در جهت سلامت جامعه کمک خواهد نمود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزشکار بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 19 اکتبر 2018 - 12:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از مدیر عامل جدید سنگ آهن می خواهیم تحولی در ورزش سنگ ایجاد کند چند سالی است که ورزش سنگ آهن تعطیل است وخلاصه شده در یک لیگ هندبال که چندتا بازیکن غریبه می آیند و تمام بودجه ورزشی سنگ آهن را بالا می کشند و می روند خواهشمندیم از مدیر جدید، اول از همه کاظمی را عوض کنید و یک فرد مدیر ، شجاع و ورزشکار بافقی را بعنوان مدیر عامل باشگاه انتخاب کنید ودر مرحله بعد ۱۱رشته ورزشی که عسکری و کاظمی تعطیل کردند احیا کنید چون در این ۱۱رشته در مجموع آقایان وخانمها ودر تمام رده های سنی حدودا ۲۰۰۰نفر ورزشکار نوجوان و جوان داشتیم که الان محروم از ورزش هستند. اجرکم عندالله